Warto wiedzieć:

Krzesła to niezbędne uzupełnienie stołu – centralnego mebla w każdej jadalni, salonie lub kuchni. Niezwykle ważne jest, aby wraz ze stołem stanowiły idealnie dopasowany komplet, harmonijnie wkomponowany w aranżację. Poznaj cechy, jakie wyróżniają krzesła w stylu klasycznym, nieodzowne przy klasycznym stole.

Prezentowane powyżej krzesła klasyczne to czysta śmietanka wśród mebli klasycznych tej kategorii. Zadbaliśmy o to, by nasi klienci mogli wybierać spośród najlepszych modeli uznanych producentów mebli. Krzesła te to kwintesencja tradycyjnej prostoty i elegancji - poszukiwana przez najbardziej wybrednych klientów i polecana przez wizjonerskich projektantów wnętrz. Klasyka jest ponadczasowa, więc krzesła klasyczne, jakie masz przed sobą, będą równie modne za kilka lat. Możemy Cię zapewnić, że użytkowane w normalnych, domowych warunkach, przez te lata nie stracą swoich walorów estetycznych.

Klasyczne i eleganckie krzesła do Twojego wnętrza.

Krzesła klasyczne dostępne w naszym sklepie, wykonane są zarówno z drewna w naturalnych, właściwych klasycznym modelom odcieniach, jak i z materiałów w mniej konwencjonalnych barwach. Krzesła białe, bądź z przewagą bieli, wyróżniające się prostym kształtem, sprawdzą się równie dobrze w salonie klasycznym, jak i w nowoczesnej, minimalistycznej jadalni. Posiadamy również modele w modnych obecnie odcieniach koloru niebieskiego, a także w szarościach i czerni.

Krzesło klasyczne tapicerowane, wykończone jest niezwykle wytrzymałymi materiałami, takimi jak specjalna skóra ekologiczna o podwyższonej trwałości, czy tkaniny odporne na wycieranie i zaplamienia. Krzesła te idealnie sprawdzą się nie tylko w klasycznej jadalni, ale dzięki łatwemu utrzymaniu w czystości, będą idealne również do tradycyjnie urządzonej kuchni. Doskonałe wykończenie to nie tylko materiały. Perfekcja producentów widoczna jest również w detalach, takich jak przeszycia na tapicerce, czy miejsca połączenia materiałów o różnym kolorze lub fakturze.

W naszej ofercie znajdziesz również klasyczne hokery. Doskonale zaprezentują się przy blacie oddzielającym część jadalnianą lub gdziekolwiek zechcesz je umieścić, w klasycznie urządzonej kuchni lub jadalni. To wygodne, podwyższone połączenie krzesła z taboretem, wciąż zdobywa popularność i jest cenionym elementem wyposażenia, w niektórych przypadkach bardziej odpowiednim, niż krzesła tradycyjne. Polecamy wysoką jakość i ponadczasową elegancję krzeseł klasycznych.