Warto wiedzieć:

              Meble kawowe to bardzo nowoczesne, designerskie stoliki, które świetnie sprawdzą się w każdym funkcjonalnie urządzonym mieszkaniu. To meble, które szybko nie wyjdą z mody. Wygoda ich użytkowania, zgrabne rozmiary i fantastyczna prezencja powinna przekonać nawet tych najbardziej sceptycznych co do modernistycznych propozycji w aranżacji wnętrz.Warto zainwestować w te ciekawe, innowacyjne produkty i cieszyć się ich zdecydowanym, efektownym designem.

                 W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz wiele niebanalnych modeli ław. Stoliki kawowe oraz ławy na kółkach zrobią furorę w każdym wnętrzu. Te sprytnie skonstruowane, interesujące meble sprawiają, że otoczenie, w jakim się znajdują nabiera jedynego w swoim rodzaju charakteru. Przenośne meble kawowe na kółkach znakomicie sprawdzają się w domowych salonach, ale także w recepcjach, poczekalniach, pomieszczeniach biurowych czy gabinetach. Wszędzie tam, gdzie jest miejsce na chwilę odpoczynku, odnajdą się doskonale. Wariant mebli na kółkach to bardzo wygodne rozwiązanie. Produkty te można w prosty sposób przenosić w dowolne miejsce.

               Do domowych, ale i barowych pomieszczeń świetną propozycją są przenośne stoliki barowe na kółkach. Doceni je z całą pewnością każdy amator wytrawnych trunków. Kolekcja wysokiej klasy alkoholi wymaga odpowiedniej oprawy i ekspozycji. Rewelacyjnie do takich celów nadają się nowocześnie zaprojektowane, domowe meble barowe. 

Praktyczna ława na kółkach i jakość wykonania mebli.

Trwałe i estetyczne wykończenie tych mebli sprawia, że znakomicie odnajdą się one w każdym gustownym wnętrzu. Stoliki i ławy posiadają kółka niezarysowujące powierzchni, które są bardzo trwale wykonane, więc nie trzeba obawiać się o ich uszkodzenie przy częstym użytkowaniu mebli. Nasze meble wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, takich jak: hartowane szkło, naturalne drewno, wytrzymały i modnie prezentujący się materiał MDF czy trwała stal. Dzięki takim surowców uzyskujemy nie tylko nowocześnie wyglądające, lecz przede wszystkim znakomite gatunkowo meble, które służą na długie lata. Efektowny stolik kawowy, niebanalna ława czy gustowny stolik barowy na kółkach mogą nadać Twojemu wnętrzu modernistycznego, jedynego w swoim rodzaju charakteru i wiele wygody z ich korzystania.