Warto wiedzieć:

          Warunkiem wygody podczas każdej pracy przy biurku jest komfortowy fotel. Jego wybór nie należy jednak do najprostszych. Spośród wielu modeli dostępnych na rynku niełatwo jest wybrać taki, który zadba nie tylko o walory estetyczne wnętrza, lecz przede wszystkim o wygodę podczas jego użytkowania. Sklep internetowy edinos.pl posiada w swej ofercie naprawdę komfortowe i nowocześnie zaprojektowane fotele obrotowe oraz fotele konferencyjne. Wysokiej jakości materiały, solidne konstrukcje oraz oryginalna, różnorodna stylistyka to gwarancja, że z łatwością znajdziesz u nas model odpowiedni do Twoich potrzeb. Fotele obrotowe to niezastąpione meble w każdym gabinecie, biurze czy pokoju ze stanowiskiem do pracy. Funkcjonalna możliwość obrotu mebla znacznie ułatwia każdą pracę, pozwalając na swobodne przemieszczanie się i sięganie po najpotrzebniejsze nam rzeczy bez konieczności wstawania z fotela. Znakomitymi propozycjami dla nieco bardziej wymagających są fotele obrotowe, które posiadają nowoczesny mechanizm TILT. Dzięki świetnemu mechanizmowi TILT siedzisko pozostaje w stałym kontakcie z ciałem, co korzystnie wpływa na naszą postawę podczas siedzenia. Fotele z naszej oferty wyposażone zostały także w rewelacyjny mechanizm MULTIBLOCK umożliwiający blokowanie fotela w kilku pozycjach, jak również zwolnienie blokady w chwili odpoczynku.

Fotel biurowy obrotowy

Biurowe fotele obrotowe cieszą się niesłabnącą popularnością ponieważ są wygodne, bezpieczne oraz idealne dla wszystkich, niezależnie od wieku. Dla najmłodszych znakomite będą niewielkich rozmiarów fotele z funkcją obrotu wykonane z higienicznych, szlachetnych w mikrowłókna materiałów. Fotele XL to modele odpowiednie dla tych, którzy cenią sobie prawdziwy komfort i wiedzą, jak jest on ważny podczas codziennej pracy. Ciekawy design foteli z funkcją obrotu może w wyjątkowy sposób podkreślić styl każdego wnętrza.

                W sklepie internetowym edinos.pl znajdziesz wiele propozycji foteli konferencyjnych. Wyróżniają je stabilne konstrukcje, wysoka jakość trwałych materiałów oraz różnorodna stylistyka. Wygodne oparcia, miękkie siedziska oraz odpowiedniej wysokości podłokietniki sprawiają, że fotele konferencyjne to meble, dzięki którym każda konferencja czy spotkanie firmowe będą udane. Przy wyborze mebli konferencyjnych ważny jest ich design. Modnie zaprojektowane, eleganckie meble mogą być wizytówką każdej firmy już od progu. Ciemne barwy oraz klasyczne konstrukcje nadadzą wnętrzu elegancji. Oryginalnie wykonane fotele konferencyjne w odważnych barwach to świetna propozycja dla nowoczesnych, innowacyjnych wnętrz. Fotele obrotowe oraz konferencyjne to nie tylko meble gwarantujące wygodę podczas pracy, lecz także ważne elementy wystroju biura, gabinetu czy sali konferencyjnej.