Warto wiedzieć:

Oświetlenie ścienne w formie kinkietów od wielu lat dodaje efektywności w wystroju wnętrz, a także zapewnia praktyczne wykorzystanie każdej strefy we wnętrzu. Oferowane w naszym sklepie internetowym kinkiety są produktami najwyższej jakości, których design idealnie dopasowuje się do obowiązujących trendów. Wśród dostępnych w szerokiej ofercie kinkietów ściennych na szczególną uwagę wielbicieli stylu industrialnego zasługują kinkiety w stylu loft, idealnie wpisujące się w aranżacje poprzemysłowo stylizowanych wnętrz. Metal, drewno i beton dominują w ich designie, wzmacniając loftowe aranżacje.

Metalowe kinkiety industrialne

Metal, malowany sposobem proszkowym na kolor czarny jest jednym z obowiązkowych elementów wystroju pomieszczeń, aranżowanych w stylu industrialnym. Niezwykle efektowne czarne, metalowe kinkiety dostępne w wielu modnych kształtach sprawią, że pomieszczenie zyska niezwykłą ozdobę ścienną, która dodatkowo zapewni pięknie prezentujące się źródło oświetlenia. W pomieszczeniach loftowych dodatkowe oświetlenie ma istotny wpływ na efekt wystroju wnętrza, dlatego tak ważny jest umiejętny dobór kinkietów w stylu industrialnym, wzmacniającym efekt wystroju. Kinkiety metalowe w stylu loft dostępne są zarówno w wersji nowoczesnej, prezentującej prostotę geometrycznych kształtów, jak i w bardziej klasycznych kształtach, które eksponują świetlówkę.

Druciane kinkiety doskonale odpowiadają loftowemu trendowi w aranżacji wnętrz. Ich niezwykle efektywny wygląd w ciągu dnia potęgowany jest po zmroku, kiedy kinkiety industrialne efektownie eksponują podświetlenie i wzór w pomieszczeniu. Stylowe, druciane kinkiety dostępne są w wielu kształtach oraz rozmiarach, dzięki czemu dostosujesz swój wybór do specyfiki pomieszczenia. Wybierz jeden z gustownych kinkietów w stylu loft, aby wzmocnić efekt wystroju pomieszczenia i zachwycić się jego funkcjonalnością. Druciane kinkiety, bardzo modne i popularne wśród klientów nie będą hitem jednego sezonu, lecz utrzymają się wśród modnych trendów przez wiele lat.

Drewniane i betonowe kinkiety w stylu loft

W loftach nie może zabraknąć elementów naturalnego drewna i betonu. Znajomość specyfiki pomieszczenia będzie dla Ciebie naturalną podpowiedzią w celu wybrania kinkietu, który idealnie wpisze się w wystrój wnętrza w stylu loft. Jeśli w pomieszczeniu dominuje drewno, podkreśl jego piękno stylowym akcentem w postaci kinkietu ściennego, wykonanego z drewna, który kształtem nawiązuje do loftowych inspiracji. Jeśli uwielbiasz surowy styl aranżacji, w Twoim mieszkaniu nie może zabraknąć kinkietów w stylu loft, wykonanych z imitacji betonu. Wybierz modne kinkiety industrialne i kreuj najwyższą jakość wystroju wnętrz, w których wszystko jest starannie dopasowane. Wystrój pomieszczeń urządzonych w stylu loft z użyciem kinkietów industrialnych znacznie zyskuje na atrakcyjności i funkcjonalności. Używaj gustownych, kinkietów wtedy, gdy główne oświetlenie nie jest Ci potrzebne oraz w sytuacjach, gdy zależy Ci na uzyskaniu klimatycznego nastroju.