Warto wiedzieć:

           Aby wnętrze uchodziło za stylowe i modne, potrzebuje z całą pewnością zdecydowanego, wyrazistego akcentu w postaci ciekawego mebla. Takim elementem z powodzeniem może być oryginalny, funkcjonalny stół ze szkła.

             Stoły szklane nie potrzebują zwykle strojnej oprawy, gdyż sam materiał, z jakich zostały wykonane, jest dostatecznie atrakcyjny i efektowny. Asortyment z naszej oferty cechuje zawsze staranna, wysoka jakość wykonania. Szkło to materiał charakteryzujący się duża odpornością na działanie czynników chemicznych, dzięki czemu nie niszczeje nawet po latach użytkowania. Szkło jest również odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz mechaniczne uszkodzenia. Ten łatwy w formowaniu materiał stanowi designerską inspirację a nierzadko również budzące natchnienie wyzwanie dla projektantów. Oprócz walorów estetycznych, ważną zaletą szklanych stołów jest ich funkcjonalizm. Meble posiadają stabilne nogi oraz blaty odporne na zarysowania. Stoły są ponadto wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Zakup mebla ze szkła jest zatem rozsądną, elegancką i ponadczasową inwestycją.

             Szkło to wyjątkowy, piękny surowiec. Ten materiał nigdy nie wychodzi z mody a jego klasyczna, gustowna stylistyka dopasowuje się znakomicie w różnorodne wnętrza, zarówno te tradycyjnie urządzone,  jak i te o modernistycznym wyglądzie. Szklane blaty w połączeniu z innymi materiałami tworzą często nieoczywistą stylistyczną całość, która zachwyca swoją pomysłowością i naturalnym urokiem. Niebanalnie zaprojektowane stoły szklane dodadzą industrialnemu wnętrzu oryginalności. Te o stonowanej stylistyce podkreślą elegancki, wysublimowany charakter salonu czy jadalni.