Warto wiedzieć:

         W naszych mieszkaniach jest wiele niepraktycznych i zajmujących potrzebną przestrzeń mebli – ale często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Duże meblościanki z całą pewnością mieszczą wielem rzeczy, w tym nierzadko problematycznych w umiejscowieniu ubrań, ale niekoniecznie interesująco się prezentują. Najprostszym sposobem na pozbycie się zagracających mieszkanie mebli są nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. Jednym z nich jest zakup rewelacyjnych wieszaków stojących na ubrania. Te znakomicie zaprojektowane, zgrabne a do tego niezwykle praktyczne meble mogą sprawić, że każde mieszkanie nabierze przestronności i zyska na funkcjonalności. W ofercie sklepu Edinos.pl znajdziesz wiele różnorodnych modeli stojących wieszaków na ubrania, które zachwycają nie tylko wygodą ich użytkowania, lecz także modną, designerską stylistyką.

            Stojący wieszak na ubranie ma wiele wyjątkowych zalet. Pierwszą z nich jest przede wszystkim rozmiar mebla. Meble te nie zajmuje dużo przestrzeni, dzięki czemu można je wstawić praktycznie wszędzie – w niezagospodarowany dotychczas kąt czy obok pustego miejsca wśród innych mebli. Pomimo tego, że stojący wieszak nie zajmuje dużo miejsca,  może za to wiele pomieścić. Modele wieszaków z wieloma haczykami sprawdzają się idealnie w każdej przypadku pokaźnej garderoby. Idealnymi ubraniami do powieszenia na stojących wieszakach są wszelkiego rodzaju płaszcze i kurtki, ale także kardigany, narzutki czy różnorodne akcesoria – zależy od zazwyczaj od tego, gdzie umiejscowimy nasz wieszak.

Powszechnym i popularnym miejscem na stojący wieszak jest przedpokój.

Tutaj rewelacyjnie sprawdzają się modele z wbudowanymi półkami, na których można w wygodny sposób umieścić także buty oraz różne przedmioty częstego użytku, jak na przykład klucze do samochodu czy wszelkie modowe dodatki typu czapka, szal, rękawiczki.

            Ale stojące wieszaki to nie tylko meble do przedpokoi, holi czy korytarzy. Idealnie odnajdą się również w garderobie, ale także sypialni czy pokoju dziennym. Inną zaletą wieszaków stojących jest ich design. Oferujemy Ci ciekawie zaprojektowane, niebanalne modele wieszaków stojących, które dodadzą wnętrzu fantastycznego charakteru. Wieszaki stojące wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a dzięki temu są to wytrzymałe, solidne produkty. To niepozorne meble, jednak z uwagi na wielofunkcyjny charakter, ich zakup może okazać się prawdziwym „strzałem w dziesiątkę”.