Warto wiedzieć:

                Jest wiele nowoczesnych mebli, które zachwycają swoją innowacyjnością wykonania i modną, niebanalną formą. Takie meble z powodzeniem zdobią wnętrza gustownych lokali użytkowych oraz stylowo zaprojektowanych mieszkań. Jednym z mebli, który z całą pewnością rewelacyjnie odnajdzie się w takich właśnie przestrzeniach jest rozkładana ława lub stolik kawowy. To meble, których nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym, funkcjonalnie urządzonym mieszkaniu. Te zgrabne meble nie zajmują w pomieszczeniu wiele cennego miejsca, a sprawiają, że nabiera ono wyjątkowego charakteru.

                   W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz nowoczesne modele rozkładanych ław i stolików kawowych. Oferujemy Ci różnorodne, pomysłowe projekty, które zachwycają innowacyjnym wykonaniem. Posiadamy ławy w kontrastujących ze sobą barwach,  jednokolorowe lub kilku kolorowe. Rozkładane ławwostoły i stoliki kawowe wykonujemy z wysokich gatunkowo materiałów, tak by można je było użytkować z satysfakcją przez wiele lat. W ofercie Edinos.pl znajdziesz również szklane ławy i stoliki. Podstawy wykonane między innymi ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo czy stali chromowanej to gwarancja trwałości i stabilności mebli. Odporne na zarysowania, eleganckie blaty posiadają bezdyskusyjną zaletę – można je rozkładać.

Rozkładany stolik kawowy lub ława umożliwiają urządzenie praktycznego wnętrza w sposób, o jakim marzy każdy wielbiciel niecodziennej, oryginalnej stylistyki.

Niektóre z ław posiadają sprytnie skonstruowane, niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu szuflady. Dzięki nim możesz mieć zawsze pod ręką ulubione czasopisma czy pilot do telewizora. Szuflada wmontowana w ławę pozwoli ponadto na utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Rozkładane meble pozwalają na miłe spotkania nie tylko w kameralnym gronie. Blat ławy po jego rozłożeniu staje się przestronny i odpowiedni dla kilku osób. Spotkania z przyjaciółmi i rodziną już nie muszą być logistycznym problemem. Oferujemy Ci gustowne, modernistyczne modele mebli kawowych, dzięki którym nadasz swojemu wnętrzu ponadczasowej klasy. Awangarda we wnętrzach jest zawsze w modzie.