Warto wiedzieć:

         Każda garderoba wygląda inaczej. Współcześnie odchodzi się już od wstawiania do pokojów całych meblościanek, wśród których znajdują się pojemne szafy mieszczące wszystkie ubrania. Bardzo często w mieszkaniach pojawiają się rozmaicie prezentujące się garderoby – od niewielkich pomieszczeń ze zgrabną szafą po przestronne przestrzenie z wieloma półkami na odzież. Niezależnie od swojego charakteru, takie pomieszczenie musi posiadać funkcjonalne wieszaki do na ubrania. Ich odpowiedni dobór oraz wystarczająca ilość w mieszkaniu to gwarancja porządku i należytej dbałości o ubrania. W naszej ofercie z łatwością znajdziesz różnorodne wieszaki do szaf wykonane z najlepszej jakości materiałów.

              Jak wybrać dobre wieszaki na ubrania? Sprawa wydaje się banalnie prosta, jednak nie jest tak do końca. Nie wszystkie akcersoria meblowe są takie same i nie wszystkie będą odpowiednie do każdego rodzaju garderoby. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na wykonanie wieszaków – jeśli nie chcemy za chwilę ich wymieniać na nowe, muszą cechować się trwałością. Świetne i niezawodne w tej kwestii są uchwyty na ubrania wykonane z drewna. Na tak naturalnym materiale możemy zawiesić każdą rzecz – od jedwabnej sukienki po wełniany garnitur. Dla garderoby, która „jest na widoku” rewelacyjną propozycją są kolorowe wieszaki wykonane z drewna malowanego proszkowo. Przykładowo biel takiego wieszaka nadaje wnętrzu świeżości i nowoczesnego charakteru. Ciemna kolorystyka wieszaków natomiast znakomicie współgra z elegancką garderobą. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę kupując wyposażenie do garderoby, to haczyki wieszaków. Najlepiej jeśli wykonane są one z wytrzymałego tworzywa, jakim jest na przykład stal nierdzewna. Oprócz stabilności wieszaka, gwarantuje ona także jego nieniszczenie się.

          Wieszaki różnią się swoim przeznaczeniem. Na niektórych można zawiesić kilka ubrań i zaoszczędzić dzięki temu trochę przestrzeni. Bardzo wygodne w użyciu są także wieszaki do szaf, które posiadają specjalne klamerki mocno trzymające odzież. W męskiej garderobie nie powinno zabraknąć wieszaka na spodnie. Ten funkcjonalny produkt pomoże utrzymać dolną część garderoby w nienagannym stanie. Świetnym rozwiązaniem dla kobiecej szafy są klamrowe wieszaki na spódnice. Zarówno te pojedyncze, jak i kilkurzędowe uchwyty klamrowe doceni każda miłośniczka chodzenia w tego typu odzieży.

Funkcjonalne wieszaki na ubrania powinien posiadać każdy – to właśnie dzięki nim nie musimy martwić się o to czy nasze ubrania są pomięte, czy leżą w nieładzie i co gdzie dokładnie się w naszej szafie znajduje. Praktyczne i trwale wykonane wieszaki do szafy z powodzeniem zadbają o każdy rodzaj garderoby.