Warto wiedzieć:

         Każda garderoba wygląda inaczej. Współcześnie odchodzi się już od wstawiania do pokojów całych meblościanek, wśród których znajdują się pojemne szafy mieszczące wszystkie ubrania. Bardzo często w mieszkaniach pojawiają się rozmaicie prezentujące się garderoby – od niewielkich pomieszczeń ze zgrabną szafą po przestronne przestrzenie z wieloma półkami na odzież. Niezależnie od swojego charakteru, takie pomieszczenie musi posiadać funkcjonalne wieszaki do na ubrania. Ich odpowiedni dobór oraz wystarczająca ilość w mieszkaniu to gwarancja porządku i należytej dbałości o ubrania. W naszej ofercie z łatwością znajdziesz różnorodne wieszaki do szaf wykonane z najlepszej jakości materiałów.

              Jak wybrać dobre wieszaki na ubrania? Sprawa wydaje się banalnie prosta, jednak nie jest tak do końca. Nie wszystkie akcersoria meblowe są takie same i nie wszystkie będą odpowiednie do każdego rodzaju garderoby. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na wykonanie wieszaków – jeśli nie chcemy za chwilę ich wymieniać na nowe, muszą cechować się trwałością. Świetne i niezawodne w tej kwestii są uchwyty na ubrania wykonane z drewna. Na tak naturalnym materiale możemy zawiesić każdą rzecz – od jedwabnej sukienki po wełniany garnitur. Dla garderoby, która „jest na widoku” rewelacyjną propozycją są kolorowe wieszaki wykonane z drewna malowanego proszkowo. Przykładowo biel takiego wieszaka nadaje wnętrzu świeżości i nowoczesnego charakteru. Ciemna kolorystyka wieszaków natomiast znakomicie współgra z elegancką garderobą. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę kupując wyposażenie do garderoby, to haczyki wieszaków. Najlepiej jeśli wykonane są one z wytrzymałego tworzywa, jakim jest na przykład stal nierdzewna. Oprócz stabilności wieszaka, gwarantuje ona także jego nieniszczenie się.

Praktyczne wieszaki na ubrania różnią się swoim przeznaczeniem. Na niektórych można zawiesić kilka ubrań i zaoszczędzić dzięki temu trochę przestrzeni.

Bardzo wygodne w użyciu są także wieszaki do szaf, które posiadają specjalne klamerki mocno trzymające odzież. W męskiej garderobie nie powinno zabraknąć wieszaka na spodnie. Ten funkcjonalny produkt pomoże utrzymać dolną część garderoby w nienagannym stanie. Świetnym rozwiązaniem dla kobiecej szafy są klamrowe wieszaki na spódnice. Zarówno te pojedyncze, jak i kilkurzędowe uchwyty klamrowe doceni każda miłośniczka chodzenia w tego typu odzieży.

Funkcjonalne wieszaki na ubrania powinien posiadać każdy – to właśnie dzięki nim nie musimy martwić się o to czy nasze ubrania są pomięte, czy leżą w nieładzie i co gdzie dokładnie się w naszej szafie znajduje. Praktyczne i trwale wykonane wieszaki do szafy z powodzeniem zadbają o każdy rodzaj garderoby.