Warto wiedzieć:

Z dbałością o każdy detal przygotowujemy ofertę mebli, zachwycających modną stylistyką oraz wytrzymałymi materiałami, z których są wykonywane. Stoły typu X łączą w sobie zalety nowoczesnych, modnych mebli, doskonale odnajdujących się w każdym wnętrzu z solidnością, niezawodnością oraz wysokim komfortem użytkowania. Prezentowane w naszym asortymencie stoły z nogami X dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach oraz wykonane zostały z różnorodnych materiałów, które bez wyjątku charakteryzują się najwyższą jakością i dopasowaniem do stylu pomieszczenia.

Stoły typu X idealne w industrialnych pomieszczeniach

Prezentowane w ofercie naszego sklepu stoły, posiadające podstawę w kształcie litery X wykazują się ogromną stabilnością, odpornością na uszkodzenia oraz doskonałym doborem materiałów, z których zostały wykonane. Stoły typu X, idealnie pasujące do industrialnych wnętrz, znajda Państwo w naszej ofercie, różnorodnej pod względem wielkości, kształtu stołów oraz ich funkcjonalności. Stoły z nogami X występują z blatem prostokątnym lub okrągłym. Dostępne są ponadto w wersji rozkładanej. Wysokiej jakości materiały, takie jak drewno i metal znakomicie wpiszą się w styl industrialny oraz minimalistyczny, w którym urządzają Państwo wymarzoną kuchnię lub jadalnię. Stół typu X dostępny jest w modnej wersji z drewnianym blatem oraz stalowymi, malowanymi proszkowo nogami. Dzięki modnej, industrialnej stylistyce, nabędą Państwo wyjątkowo stabilny, wykazujący się trwałością stół.

Stół z nogami X w starannie zaplanowanej przestrzeni

Stół z nogami w kształcie X znakomicie będzie prezentował się, jeżeli wykonany zostanie z litego drewna. Solidny stół typu X z litego drewna również jest przedmiotem naszej propozycji, doskonale sprawdzającym się w skandynawskich lub rustykalnych kuchniach i jadalniach. Stół z nogami w kształcie X, wykonany ze szkła oraz metalu wpisze się w minimalistycznie urządzone wnętrze, zachwycając niezwykłym efektem wizualnym, pozwalającym optycznie powiększyć pomieszczenie. Wyglądający lekko, szklany blat oraz nogi w kształcie X to konfiguracja, dostępna w naszej ofercie zarówno w postaci stołu okrągłego, jak i prostokątnego, dla Państwa potrzeb i specyfiki pomieszczenia.