Ławki parkowe

Warto wiedzieć:

Modne ławki parkowe z oparciem lub bez, wykonane z naturalnego drewna olchowego oraz najwyższej jakości stali, malowanej proszkowo metodą elektrostatyczną. Wszystkie ławki produkujemy specjalnie na zamówienie klienta. Sprawdź naszą ofertę. W parkowym krajobrazie z całą pewnością nie może zabraknąć ławek. Bo jak wyobrazić sobie to miejsce bez odpowiednich mebli do siedzenia? Park to w końcu synonim spotkań ze znajomymi, przechadzek w gronie najbliższych, chwil relaksu z czasopismem czy książką. W parku możemy się wyciszyć, pooddychać świeżym powietrzem i zregenerować siły po dniu nauki i pracy w zamkniętych przestrzeniach. Te korzystnie wpływające na nasze zdrowie i samopoczucie czynności umożliwiają nam ławki parkowe. Jeśli poszukujesz trwale wykonanych, wygodnych w użytkowaniu ławek do parku, tarasu czy ogrodu, zapoznaj się z naszą ofertą.

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz wiele znakomitych modeli ławek parkowych. Są to meble o starannym, profesjonalnym wykonaniu. Ławki parkowe posiadają cechy, dzięki którym użytkuje się je komfortowo i bezpiecznie. Większość naszych mebli parkowych zostało wykonanych z wysokiej jakości, poddanego specjalistycznej obróbce drewna. Jest to znakomity materiał do tworzenia mebli miejskich i ogrodowych. Profesjonalna impregnacja sprawia, że drewno zachowuje naturalne rysy i słoje drewna. Ponadto dzięki niej ławki są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Krawędzie listew ławek zostały wyprofilowane pod takim kątem, by użytkować je naprawdę komfortowo. Odpowiednia gęstość drewna, z którego zostały wykonane listwy to z kolei gwarancja ich niezginania się nawet po długim okresie użytkowania. Profesjonalne spawy sprawiają, że ławki posiadają stabilne, trwałe konstrukcje. Tak starannie, wytrzymale wykonane ławki miejskie mogą spokojnie zdobić niejedno zielone miejsce.

Drewniana ławka parkowa.

W swojej ofercie posiadamy ławki parkowe wykonane z różnych rodzajów drewna. Wielość odcieni tego materiału pozwala na dobór ciekawie prezentującej się, pięknej ławki. Znajdziesz u nas ławki wykonane z następujących rodzajów drewna: dąb, kasztan, mahoń, orzech, palisander, sosna, tik czy wenge. Masz możliwość wyboru nie tylko rodzaju drewna, lecz również koloru konstrukcji ławki. Podstawy w czarnych, srebrnych czy szarych kolorach świetnie komponują się z elegancją drewnianych siedzisk. Ławka parkowa to mebel, który może przynosić wiele korzyści. Są to przede wszystkim korzyści zdrowotne, ponieważ praktycznie każde przebywanie na świeżym powietrzu dobrze wpływa na nasz organizm. Inną z korzyści ławek parkowych jest ich piękna, stylowa prezencja. Eleganckie drewno w połączeniu ze starannie zaprojektowaną podstawą ławek daje efekt wizualnie estetycznych, gustownych, a także designerskich projektów. Takich, które są odpowiednie zarówno do parków, jak i przydomowych ogrodów i tarasów.