Warto wiedzieć:

            To, czego potrzebuje każdy salon, to z całą pewnością modny, funkcjonalnie zaprojektowany zestaw mebli. Niezależnie od aranżacyjnych wizji każdego z nas, meble są podstawowym elementem wystroju salonowego pomieszczenia. To dzięki nim możemy cieszyć się komfortem i spędzać wolny czas w taki sposób, jaki lubimy najbardziej. O relaks i wygodę znakomicie zadba stylowy, nowoczesny zestaw mebli do salonu.

              Nie jest jednak łatwym zadaniem jego odpowiedni wybór. Przy rozglądaniu się za salonowym kompletem należy zwrócić uwagę na ilość przestrzeni w pomieszczeniu a także uwzględnić potrzeby domowników. Niektórzy preferują rozbudowane, pokaźne komplety mebli z większą ilością modułów. Inni wolą te minimalistyczne propozycje. Zarówno duże, jak i te mniejsze komplety mebli do salonu znajdziesz w sklepie internetowym Edinos.pl. Proponujemy Ci nie tylko wysoką jakość wykonania, lecz także projekty zgodne z najnowszymi wnętrzarskimi trendami. Meble z naszej oferty, dzięki odpowiednio dobranym materiałom znakomitej klasy, to gwarancja funkcjonalizmu oraz trwałości.

                 Posiadamy zestawy mebli do salonu, na które składają się: szafki RTV, komody stojące, półki wiszące, półki stojące, regały czy szafy. W ten sposób dobrane zestawy zapewniają kompletne umeblowanie salonu. Niebywałą zaletą naszego sklepu jest możliwość zakupu pojedynczych modułów, dzięki którym w prosty i dogodny dla siebie sposób skompletujesz gustowną, praktyczną meblową aranżację. W końcu nie każdy potrzebuje pojemnej szafy czy dużego regału, jeśli tego typu meble już posiada. Ci, którzy poszukują pełnego zestawu mogą z kolei liczyć na wygodę – jeden komplet meblowy to gwarancja modnego stylu i komfortu w salonie.

Wybrany komplet mebli do salonu może być najciekawszym akcentem w całym mieszkaniu.

Nigdy nie wychodzące z mody, eleganckie ciemno drewno nada salonowi klasy i nieco wyrafinowanego charakteru. Ciemniejsze komplety meblowe to świetna propozycja do salonów o dużym metrażu. Nawet kilka modułów w brązowych, szarych a nawet czarnych barwach w dużym salonie prezentuje się korzystnie. Jasne zestawy meblowe, zarówno te wykonane z drewna, jak i te z laminowanych płyt, sprawiają że salonowa przestrzeń wydaje się przejrzysta i rozświetlona. Rewelacyjnie dopasowują się do mieszkań zaprojektowanych w nowoczesnych stylach, na przykład tych rodem z północy. Salon w skandynawskim stylu to nie tylko jasne kolory, lecz także funkcjonalizm, który cechuje przemyślnie skonstruowane regały i szafki z naszej oferty. Zestawy mebli salonowych posiadają między innymi praktyczne, pojemne półki, drzwiczki o cichym domyku czy elegancko przeszklone gablotki. Spośród różnorodnych stylistycznie kompletów do salonu, każdy z całą pewnością znajdzie właśnie ten idealny.