Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Warto wiedzieć:

           Czy wyobrażasz sobie mieszkanie bez deski do prasowania? Brak tego sprzętu w domowym wyposażeniu może sprawiać trudności. Tak naprawdę porządna deska do prasowania jest po prostu niezbędna. Jak bez niej przygotować koszulę na ważną uroczystość lub każdą inną część garderoby? Dobre żelazko oraz solidna, wygodna w użytkowaniu powierzchnia do prasowania to niezastąpiony zestaw w każdym mieszkaniu, i to niezależnie od liczby domowników.

              Jaką deskę wybrać, by prasowanie było wygodne? Wiele propozycji nowoczesnych, starannie wykonanych produktów znajdziesz w sklepie internetowym Edinos.pl. Oferujemy Ci różnorodne stylistycznie modele, które wyróżnia wysoka jakość wykonania. Nasze deski do prasowania posiadają przede wszystkim stabilne, mocne konstrukcje. Dzięki nim nie musisz obawiać się o zmianę pozycji deski podczas prasowania. Stelaże wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej to gwarancja trwałości, jakiej każdy oczekuje. Mocne podstawy bardzo łatwo się rozkładają oraz składają. Niektóre z modeli desek posiadają niezwykle wygodne oraz bezpieczne podstawki. Dzięki temu żelazko podczas prasowania można sprawnie odstawiać w pewnym miejscu, bez obaw przypalenie deski czy ubrania. Podstawki cechuje odporność na wysokie temperatury. Blokada nóżek oraz system zabezpieczający przed samoistnym składaniem się to niebywałe zalety, która ujawniają się szczególnie podczas przenoszenia desek. Duże powierzchnie desek umożliwiają szybkie prasowanie, natomiast grube (nawet trójwarstwowe) pokrowce gwarantują dokładne, staranne wyprasowanie każdego rodzaju odzieży.

Pamiętaj o deskach do prasowania i zasilaniu!

Rewelacyjnym rozwiązaniem do każdego mieszkania są deski wyposażone w gniazdka elektryczne. To dzięki nim deskę można rozstawić praktycznie wszędzie – bez względu na odległość gniazdka elektrycznego. Wymagającym proponujemy te modele, które posiadają wbudowane generatory pary oraz antenki podtrzymujące kable żelazka.

              Deski do prasowania wyróżnia ciekawa, niejednorodna stylistyka. Wielobarwne, wzorzyste pokrowce umilą każde prasowanie a ponadto ozdobią przestrzeń, w której przechowujemy deskę. Zgrabne, łatwe w użytkowaniu deski, świetnie odnajdą się w każdej garderobie czy domowym schowku. Wygodę w użytkowaniu desek ze sklepu internetowego Edinos.pl doceni każdy, kto nieszczególnie przepada za prasowaniem. Nowocześnie zaprojektowane, trwałe oraz funkcjonalnie wykonane produkty sprawiają, że prasowanie staje się naprawdę szybkie i proste. Z deskami do prasowania sklepu Edinos.pl, Twoje ubrania będą zawsze nienagannie, schludnie się prezentować.