Warto wiedzieć:

           Każdemu z nas powinno zależeć na komforcie podczas snu – zdrowy sen to gwarancja dobrego samopoczucia przez cały dzień. Na jakość naszego snu wpływa wiele czynników. Są to między innymi: odpowiednia temperatura w sypialni i wystrój sypialni, czysta, pachnąca pościel, wygodne łóżko oraz właściwie dobrany materac. To właśnie ostatni element jest jednym z najważniejszych. Komfortowy materac do łóżka jest gwarancją bezpieczeństwa, co potwierdzi każdy lekarz. To właśnie w łóżku spędzamy aż jedną trzecią życia, dlatego wybór materaca powinien być nieśpieszną, przemyślaną decyzją. Warto poradzić się eksperta, który pomoże dobrać materac odpowiedni do wieku, wzrostu, wagi czy problemów zdrowotnych z kręgosłupem. Takie rozwiązanie pomoże zapobiec uczuciu niewyspania i przez to nieprzyjemnego rozpoczęcia dnia.

            Sklep internetowy Edinos.pl oferuje wiele komfortowych, bezpiecznie wykonanych materaców. Znajdują się tu zarówno materace dla dorosłych oraz dla dzieci. Produkty te odznaczają się znakomitymi projektami – wykonane są z antyalergicznych materiałów o najwyższej jakości, np. z pianki poliuretanowej. Do materacy dołączone są pokrowce wykonane między innymi z miękkiej, wytrzymałej tkaniny żakardowej. Rewelacyjne, funkcjonalne materace o odpowiedniej wentylacji posiadają komfortowe sprężyny typu Bonell. Miękkie, ergonomiczne wkłady z elastycznej pianki o podwyższonej wytrzymałości, płyty kokosowe usztywniające materac oraz wkłady kokosowe o właściwościach antygrzybicznych to tylko niektóre z zalet ekskluzywnych materaców.

Pokrowce materaców posiadają praktyczne zamki, dzięki którym z łatwością można je wyprać. Niebywałą zaletą zakupu materaca w sklepie edinos.pl jest również wieloletnia gwarancja, którą objęty jest produkt (nawet do 10 lat).

Wygodny materac do łóżka może z powodzeniem rozwiązać nasze problemy z zasypianiem, zadbać o nasz kręgosłup oraz prawidłowe krążenie podczas snu, tak byśmy każdego poranka czuli się zregenerowani.

Z materacami z oferty sklepu edinos.pl możemy czuć się codziennie zdrowo wypoczęci i zrelaksowani.