Oferta hurtowa skierowana jest do firm oraz instytucji publicznych. Przy zakupie większej ilości produktów, oferujemy możliwość dodatkowej negocjacji ceny. Wybierz dowolne produkty i negocjuj ceny: Fotele i leżaki, ławki ogrodowe, stoły i krzesła, komplety ogrodowe, huśtawki

Warto wiedzieć:

Meble ogrodowe hurt

Ogród to wspaniała przestrzeń do odpoczynku, jak i do wszelakich aktywności na świeżym powietrzu. Niektórzy wykorzystują tereny zielone do uprawiania jogi, inni rozwijają zdolności ogrodnicze, zaś jeszcze inni organizują spotkania towarzyskie. Z tego względu warto dobrze wyposażyć swój ogród, podobnie jak miejskie tereny zielone. Przydadzą się do tego wygodne i jakościowe meble ogrodowe, akcesoria, a także dekoracje, które uczynią tę przestrzeń absolutnie wyjątkową.

Hurtowy zakup mebli ogrodowych

Hurtowy zakup mebli ogrodowych to doskonała opcja dla architektów ogrodów, projektantów terenów zielonych i wielkich parków, które muszą być odpowiednio wyposażone. W naszym sklepie internetowym możemy zaoferować przepiękne donice ogrodowe, wygodne ławeczki, a także wyjątkowe huśtawki, które zapewnią odwiedzającym ogród lub park fantastyczną rozrywkę i świetny sposób na relaks. Nasz sklep i hurtownia mebli ogrodowych oferują wysokiej jakości meble ogrodowe, które przetrwają nawet najtrudniejsze warunki pogodowe, wciąż świetnie się przy tym prezentując. Wykorzystywane przez nas materiały są solidne, trwałe, a zarazem wyjątkowo piękne. Meble ogrodowe hurt to oferta produktów, które stanowią prawdziwą ozdobę ogrodu, a jednocześnie mogą posłużyć w celach praktycznych: do zabawy, odpoczynku lub nauki ogrodnictwa. Zakup hurtowy to świetna opcja dla posiadaczy wielkich terenów zielonych lub firm, które mają za zadanie doprowadzić do końca przygotowanie miejskiego parku.

Najlepsze materiały mebli ogrodowych w cenach hurtowych

Aby meble ogrodowe mogły przetrwać nawet najtrudniejsze warunki pogodowe, muszą być wykonane z odpowiednich materiałów. Jednym z najtrwalszych jest metal, który może stanowić wyjątkowy element dekoracyjny w parku lub ogrodzie. W naszym sklepie internetowym można znaleźć ogrodowe meble w atrakcyjnych cenach hurtowych w całości wykonane z tego materiału lub takie, które posiadają metalowe wstawki. Dzięki różnorodnej ofercie każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Innym solidnym materiałem, który świetnie sprawdza się w tworzeniu mebli ogrodowych, to wysokogatunkowe drewno pokryte odpowiednim impregnatem. Dzięki niemu zyskuje ono dodatkową trwałość i odporność na różne czynniki atmosferyczne.

Niektórzy z naszych klientów lubią przebywać na świeżym powietrzu również podczas deszczu. Z tą myślą powstają altanki ogrodowe lub zadaszone części parków, w których można umieścić przepiękne, a zarazem wygodne kanapy ogrodowe z miękkimi oparciami. W naszym sklepie internetowym można zakupić altanki ogrodowe hurtowo i zaopatrzyć w ten sposób własny sklep lub biuro projektowe, które właśnie tworzy wyjątkowy park w centrum miasta. W sprzedaży hurtowej posiadamy także praktyczne zestawy mebli ogrodowych, w których skład wchodzą komfortowe siedziska, a także wyjątkowo funkcjonalny stolik. Taki pakiet doskonale sprawdzi się podczas przyjęć ogrodowych, różnego rodzaju imprez oraz wesel na świeżym powietrzu. W naszym sklepie i hurtowni mebli ogrodowych dostępne są również fotele wiszące lub huśtawki idealne do odpoczynku w ogrodzie po ciężkim dniu pracy. Meble od Edinos to świetny element każdego ogrodu czy parku projektowanego z myślą o możliwości relaksu.