Warto wiedzieć:

Zobacz ofertę wyjątkowych i niezwykle atrakcyjnych wizualnie drewnianych ławek miejskich. Meble ogrodowe marki Elior, świetnie nadają się jako wyposażenie nowoczesnego tarasu czy miejskiego ogrodu. Producent gwarantuje najwyższą jakość i profesjonalizm, potwierdzony aż 10-letnią gwarancją.

Czas spędzony na świeżym powietrzu to zawsze czas dobrze wykorzystany. Korzystanie z dobrodziejstw natury to w efekcie samo zdrowie, a każda forma rekreacji poza domem jest wskazana. Dobrze służy nam bieganie, jazda na rowerze czy spacery. Ale wypoczynek na świeżym powietrzu to także chwile spędzone z książką na parkowej ławce czy lunch w otoczeniu natury. Świetnym sposobem na korzystanie z dobrej pogody i świeżego powietrza jest zakup ławki do ogrodu bez oparcia. Może być ona idealnym pretekstem do częstego wychodzenia na zewnątrz.

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz solidnie wykonane, pięknie prezentujące się drewniane ławki miejskie. Są to meble znakomite zarówno do miejskich parków, jak i przydomowych zielonych obszarów. Stylowa ławka drewniana to znakomity element każdego krajobrazu. Oferujemy Ci nowoczesne ławki miejskie wykonane z wysokiej jakości drewna. Ten meblowy surowiec został poddany przez naszych specjalistów odpowiedniej obróbce. Dzięki temu cechuje się ponadprzeciętną odpornością na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Ponadto takie drewno jest odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu. To bardzo istotna kwestia w przypadku mebli ogrodowych i miejskich. Drewno posiada właściwości antystatyczne, a dzięki temu kurz nie osiada na nim łatwo. Jest to i wygodne i bezpieczne dla naszego zdrowia. Kolejną nieocenioną zaletą ławek z drewna jest ich wyjątkowa prezencja. Drewno to materiał meblowy, który cieszy się od wieków niesłabnącą popularnością. Drewniane meble prezentują się pięknie, stylowo i efektownie. To meble zawsze w dobrym guście. W zależności od rodzaju drewna, możemy wybrać wymarzoną ławkę.

Ławka bez oparcia  wykonana zarówno z jasnego, jak i ciemnego drewna.

Nietypowo prezentują się te ławki, które zostały zaprojektowane z drewna mahoniowego czy palisandrowego. Pięknie wyglądają klasyczne ławki wenge, nieco bardziej modernistyczne są z kolei te wykonane z drewna sosnowego i dębowego.

Każdy z modeli ławek miejskich z naszej oferty to staranny, trwały projekt. Nowoczesna ławka miejska posiada profesjonalne spawy. Siedziska i oparcia ławek zostały wyprofilowane pod takim kątem, by zapewniać najwygodniejsze ich użytkowanie. Listwy mebli ogrodowych o odpowiedniej gęstości drewna są odporne na zginanie statyczne, a dzięki temu ławki służą na długie lata. Drewniana ławka miejska to mebel praktyczny pod wieloma względami. Jej zalety doceni każdy wielbiciel zdrowego trybu życia, piękna natury i odprężających form wypoczynku.