Warto wiedzieć:

       Istnieje wiele sposobów na nowoczesne a zarazem eleganckie urządzenie wnętrza. By uzyskać ekstrawagancki wygląd pomieszczenia, trzeba umiejętnie połączyć ze sobą wiele elementów, jak na przykład: kolor i fakturę ścian, wykończenie podłogi oraz meble. To właśnie meble decydują o ostatecznym wystroju wnętrza. Te o eleganckich, oryginalnych formach mogą zapewnić styl, jaki zachwyca już od samego progu. Meblem, który z całą pewnością wyróżnia się spośród innych wyrazistą, nietuzinkową formą jest czarny stół wykonany ze szkła. Zestawienie szlachetnego szkła z ciemną, ponadczasową barwą po prostu musi prezentować się stylowo i szykownie. Propozycje szklanych stołów o czarnej barwie łatwo odszukasz w sklepie internetowym Edinos.pl. Meble oferty Edinos wyróżnia przed wszystkim trwałość. Solidny projekt jest gwarancją ich wieloletniego użytkowania. Posiadamy stoły wykonane z wysokiej klasy materiałów. Jednym z nich jest przede wszystkim pięknie prezentujące się, wysokogatunkowe szkło- niezwykle szlachetny, a ponadto nigdy nie wychodzący z mody surowiec.

                  Znakomitym rozwiązaniem do eleganckich, przestronnych pomieszczeń są rozkładane stoły z czarnymi blatami ze szkła. Pozwalają one na ugoszczenie wielu osób, gdy zachodzi taka potrzeba. Na co dzień takie stoły mogą stać złożone, by nie zajmować wiele miejsca we wnętrzu.

Czarny stół szklany do wnętrza komercyjnego?

Zgrabne, czarne stoliki to interesujący pomysł na gustowną aranżację kawiarni czy restauracji. Ci, którzy lubują się w ekstrawaganckich, śmiałych projektach z całą pewnością przypadną do gustu szklane stoły w kontrastujących barwach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.