Warto wiedzieć:

Współcześnie aranżowane przestrzenie posiadają bezsprzecznie jedną wspólną cechę. Jest nią, najogólniej rzecz ujmując, funkcjonalizm. Przejawia się to w urządzaniu wnętrz w bardzo przemyślany sposób. Mieszkalne, ale i komercyjne pomieszczenia powinny posiadać takie meble, które służą wygodą ich użytkownikom. Moda na meblowy funkcjonalizm i praktycyzm przywędrował do nas ze Skandynawii. Pokochaliśmy komfortowe, rozsądnie urządzone przestrzenie. Minimalistyczne, lecz nowoczesne wnętrza pozwalają na swobodę w codziennym działaniu. Jakie meble z całą pewnością odznaczają się funkcjonalizmem? Które będą odpowiednie do innowacyjnych salonów, restauracji czy poczekalni?

Szklane ławy i stoliki z okragłym blatem

Meblami, które zachwycają wygodą w użytkowaniu oraz designerską formą są okrągłe ławy szklane oraz stoliki kawowe. W ofercie sklepu Edinos.pl znajdziesz wiele tego typu mebli. Szklane łąwy i stoliki z okragłym blatem wyróżnia profesjonalne, trwałe wykonanie i dbałość o najdrobniejsze detale. Nasze meble kawowe posiadają: łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia blaty, praktyczne półki na przedmioty, które chcemy mieć pod ręką czy niezarysowujące powierzchni, miękkie i ciche kółka. Ich konstrukcje są stabilne i bardzo mocno zespolone. Trwałość a zarazem piękna, modernistyczna stylistyka to główne cechy okragłych ław i stolików kawowych ze szkła z naszej oferty. Zostały one zaprojektowane w różnorodny sposób. Część z nich to całkowicie szklane modele. Inne posiadają elementy wykonane również z innych surówców (drewna, płyt meblowych lakierowanych, stali chromowanej czy materiału MDF laminowanego). Znajdziesz u nas zarówno jednokolorowe, jak i wielobarwne szklane stoliki kawowe oraz ławy z okrągłym blatem. Szklane stoliki i ławy o ciemnym wykonaniu rewelacyjnie odnajdą się w eleganckich, szykownie urządzonych wnętrzach. Jasne, modernistycznie prezentujące się okrągłe stoliki kawowe i ławy to świetna propozycja do przestrzeni zaaranżowanych po skandynawsku i tych o industrialnym charakterze. Stoliki kawowe oraz ławy z blatem szklanem o okragłym kształcie oraz elementami w żywych, energetycznych kolorach to projekty idealne do awangardowych, niebanalnych wnętrz.

Okrągła ława szklana to efektowny, znakomicie prezentujący się mebel.

Szkło to surowiec meblowy, który wyróżnia się niezrównaną elegancją a zarazem pełną wdzięku lekkością. Meble z niego wykonane to nowoczesne, stylowe i ponadczasowe projekty. Okrągły stoliki kawowy prezentuje się z kolei bardzo modnie i ciekawie. Połączenie owalnych konstrukcji i blatów z pięknym szkłem to gwarantowany aranżacyjnych sukces każdego wnętrza. Okrągła ława szklana bądź stolik kawowy ozdobią w niepowtarzalny, unikalny sposób Twoją mieszkalną oraz użytkową przestrzeń.