Owalny czy prostokątny, nowoczesny czy klasyczny... Znajdź swój model idealny stółu, który dyskretnie zadba o komfort i bezpieczeństwo dodając uroku i charakteru Twojemu wnętrzu.

 

Warto wiedzieć:

 

By podkreślić ascetyczne piękno przestrzeni urządzonej zgodnie z zasadami minimalizmu, potrzebny jest mebel, który będzie stanowił jej centrum - odpowiedni stół. W powyższej kategorii przedstawiamy najbardziej efektowne modele stołów nowoczesnych, które wniosą niezwykłą lekkość i styl do każdego pomieszczenia.

Wnętrza, w których aranżacji wykorzystane zostały inspiracje skandynawskimi klimatami, stanowią przykład współczesnej sztuki użytkowej w najlepszym wydaniu. Stół, który uzupełni design takiego pomieszczenia, powinien cechować się niebanalną, a przy tym nieprzeładowaną formą. Proste, klasyczne linie i najnowszej generacji materiały sprawią, że salon czy kuchnia staną się wymarzonym miejscem do wypoczynku i rodzinnych spotkań.

Stoły nowoczesne w sklepie Edinos doskonale wpasują się we wnętrza o różnym metrażu. Będą stanowiły unikatową ozdobę pomieszczeń typu loft o wysokim suficie, których przestronność pozwoli wyeksponować wszystkie zalety wybranego mebla. Minimalistyczny stół pasować będzie także do wystroju niewielkich mieszkań, gdzie optycznie powiększy przestrzeń, podkreślając jej przemyślany wystrój.

Stoły nowoczesne - zadziwiająca różnorodność formy.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę unikatowych, pełnych wdzięku propozycji, idealnych dla osób, które poszukują finezyjnych, wyrazistych projektów stołów. Znajdują się wśród nich niewielkie stoliki kawowe z blatem na planie prostokąta lub koła, gdzie przejrzyste szkło doskonale komponuje się z surowością proszkowanego metalu. Nie brakuje tu również modeli nawiązujących designem do tradycyjnych ław drewnianych, które odróżnia od typowych sprzętów tego rodzaju awangardowy, innowacyjny kształt.

Minimalistyczny stół nowoczesny sprawdzi się bez zarzutu także w domu, gdzie potrzebna jest spora przestrzeń, która połączy przy posiłku wszystkich mieszkańców. Dlatego też oferujemy wiele niezwykłych modeli stołów rozkładanych, przy których bez problemu może stanąć większa liczba krzeseł. Mimo pokaźnej powierzchni, stoły te w żadnym razie nie przytłoczą swoją sylwetką pomieszczenia, co jest zasługą ich subtelnej linii. Solidnie wykonane, gustowne i nowoczesne meble tego typu z całą pewnością nieprędko wyjdą z mody, przez lata sprawiając radość domownikom.