Warto wiedzieć:

Szklane stoliki są modnym dodatkiem wnętrza. Ta kolekcja Cię zachwyci. Prezentujemy w niej szklane ławy i stoliki w kolorze czarnym, które magnetyzują swoim pięknem i klasyczną elegancją. Kolor ma znaczenie, a galeria Ednios.pl w szczególności to podkreśla. Wszystko zależy od tego, na jakiej strukturze jest eksponowany odcień. Zróżnicowanych form w sklepie Edinos.pl nie brakuje. Szklane, czarne ławy pomimo błyszczącej tafli prezentują bogatą galerię, w której każdy znajdzie coś dla siebie. To nie tylko przepięknie wyeksponowane wersje luksusowe, w których trend glamour podkreśla czarny, błyszczący marmur. To również gładkie, połyskujące blaty szklanych stolików w czarnym odcieniu, które wyróżniają złote lub chromowane wsporniki. Część galerii tworzą odmiany industrialne. Warto zwrócić uwagę na blaty, które pod szkłem odsłaniają magnetyzującą powierzchnię deseni, uzyskanych z krążków modrzewiowego drzewa. Ciekawie prezentują się szklane ławy w kolorze czarnym w futurystycznej odmianie. To poezja niekonwencjonalnie ujętej bryły – kreatywna interpretacja mebla.

Czarne, szklane stoliki i ławy w ofercie sklepu Edinos.pl

Asortyment sklepu Edinso.pl tworzą wyjątkowe czarne stoliki ze szklanym blatem. Pomimo ogólnie przyjętej kruchości szkła, te warianty są niepotykanie trwałe. Do ich produkcji wykorzystano podwójnie hartowany surowiec, który gwarantuje długoletnią, bezproblemową przydatność. Wbrew pozorom wszystkie szklane stoliki w kolorze czarnym łatwo utrzymuje się w czystości. O ich wyjątkowej jakości zaświadcza unikalny certyfikat Edinos Standard DSI 804. Do zakupu każdego modelu czarnej, szklanej ławy lub stolika załączona jest 10-letnia gwarancja. Szklane ławy i stoliki w kolorze czarnym to meble, które zachwycają estetyką i wysublimowaniem. Są lekkie w bryle, nie obciążają optycznie wnętrza i tworzą prestiżowe strefy relaksu. To praktyczne, podręczne blaty, które łatwo komponują się z innym wyposażeniem wnętrza, a z kanapą, sofą lub fotelem tworzą wspaniałe duety. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu. Szklane stoliki i ławy w kolorze czarnym podkreślą wyjątkowy charakter każdego pomieszczenia.

 

POPULARNE TAGI:

Nowoczesne krzesła białe, drewniane krzesło wenge, modne krzesło dąb sonomabiałe krzesło drewniane, tani stół olchastół biało czarny do kuchni, łóżka czarno białestół orzechstoliki dąb sonoma, minimalistyczny stół białyrozkładany stół kwadratowystoliki białe kwadrat, okrągły stół biały, stylowe stoliki kawowe, stylowa ława z szufladamistoliki balkonowe i tarasowe, stoliki loft ławy