Białe ławki ogrodowe ?

Niezwykłe ławki do ogrodu w kolorze białym oraz innych barwach. Wskaż dowolny kolor, na który zostanie pomalowana dla Ciebie wybrana ławka.

Warto wiedzieć:

Jakość wykonania ławek ogrodowych jest tak samo ważna jak ich wygląd. Wysokiej klasy meble, które mogą zostać umieszczone w ogrodzie lub w parku przywołują na myśl piękne chwile relaksu, który mógł beztrosko trwać. Wyjątkowość ławek ogrodowych w odcieniu bieli pozwala na stworzenie nowocześnie prezentującej się kompozycji, która będzie wyróżniała się indywidualnym podejściem oraz niezwykłym efektem wizualnym. W Twoim ogrodzie nie może zabraknąć białej ławki w nowoczesnym lub klasycznym wydaniu, która zachwyca perfekcją wykonania i wyjątkowym designem.

Białe ławki ogrodowe w klasycznym stylu

Klasycznie stylizowane białe ławki ogrodowe są przedmiotami, które łączą drewno, staranne wykończone oraz malowane na kolor biały z elementami żeliwnymi, malowanymi metodą elektrostatyczną na kolor czarny. Efektowne, białe ławki ogrodowe pokryte zostały impregnującą lakierobejcą, dzięki której trwałe, odporne na warunki atmosferyczne drewno będzie wyglądało doskonale przez wiele lat użytkowania. Każda z ławek przeznaczonych do ogrodu, powstających dla klientów Edinos.pl tworzona jest ręcznie, z dbałością o detale, dlatego każda z nich jest indywidualnie stworzona dla Ciebie i może nieznacznie różnić się od zdjęcia poglądowego. Różnice dotyczyć mogą koloru drewna oraz kształtu. Klasyczne, białe ławki ogrodowe posiadają stylowe zdobienia, które pozwalają stworzyć wyjątkowo romantyczny nastrój.

Nowoczesne, stylowe białe ławki, które ozdobią każdy ogród

Nowocześnie prezentujące się, białe ławki są meblami ogrodowymi, dla których uniwersalna biel doskonale współgra z prostotą i minimalizmem kształtu podstaw. Pozbawione ozdobników, białe ławki do ogrodu posiadają podstawę żeliwną lub metalową, malowaną proszkowo na odcień szarości. Nowocześnie, skromnie prezentujące się białe ławki ogrodowe dbają o wyjątkowo spójny charakter wystroju ogrodu, w którym każdy szczegół został starannie zaplanowany, a prostota form oraz nieskomplikowanie łączonych gatunków roślin wraz z białą ławką ogrodową tworzą niepowtarzalny, stylowy efekt. Nowoczesne ławki ogrodowe w kolorze białym świetnie wyglądają w otoczeniu białych kwiatów, traw ozdobnych oraz ścieżki, wykonanej z kamyków.

W naszym zespole dbamy o jakość pracy, dlatego dobierając asortyment, zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość drewna oraz wygląd białych ławek ogrodowych. Wybierając białą ławkę, możesz zdecydować o zakupie ławki spośród modeli w wersji z oparciem lub bez. Ławki białe to jedna z opcji kolorystycznych, dostępnych dla wybarwienia drewna w prezentowanych ławkach. Pokryte lakierobejcą drewno ławek ogrodowych, dostępnych w naszej ofercie, zostało przygotowane z największą precyzją, co gwarantuje komfort użytkowania oraz trwałość. Starannie wykonane ławki ogrodowe w kolorze białym charakteryzują się wygodnym, wyprofilowanym oparciem oraz siedziskiem, które zapewnia komfort użycia na co dzień. Niezbędne w ogrodach oraz w parkach białe ławki to prawdziwe perełki wśród mebli do wypoczynku na świeżym powietrzu.