Warto wiedzieć:

              Częstym problemem naszych mieszkań jest niewystarczająca ilość przestrzeni. Małe metraże skłaniają do szukania funkcjonalnych rozwiązań na przechowywanie rzeczy. W niewielkim mieszkaniu trudności może sprawiać rozsądne umieszczenie wszystkich par butów. Ale nie tylko w małych domostwach pojawia się taki problem. Jeśli mieszkanie od samego progu ma nas witać swoją elegancją i dobrym gustem to  w jego w przedpokoju nie powinno znajdować się obuwie porozrzucane w nieładzie.

               Meblem, który z całą pewnością zadba o odpowiednią ekspozycję butów jest praktyczny stojak na obuwie. Wiele zgrabnych projektów regałów na buty ułatwi rozkład niejednego przedpokoju. W naszej ofercie z łatwością znajdziesz interesujące oraz funkcjonalnie zaprojektowane propozycje mebli na obuwie.

              Jednym z największych atutów stojaków na obuwie jest możliwość starannego ułożenia butów na półkach z jednoczesnym dostrzeganiem, gdzie jakie obuwie się znajduje. Dzięki temu nie tracimy czasu na szukanie potrzebnej nam pary. Stojaki posiadają zazwyczaj kilka półek a to z kolei pozwala na swobodne uporządkowanie nawet dużej obuwniczej kolekcji.

Regały na obuwie to także świetne rozwiązanie do każdego mieszkania.

Taki modny mebel w przedpokoju to gwarancja porządku ale również znakomitego stylu. W regale na obuwie zmieszczą się nie tylko buty, ale także inne przedmioty, jak na przykład gąbki do czyszczenia obuwia czy pasty i ściereczki.  

             Oprócz zalet funkcjonalności, meble na buty posiadają także nieprzeciętne walory estetyczne. Dzięki nim nasz przedpokój może prezentować się naprawdę niebanalnie. W ofercie naszego sklepu znajdują się meble wykonane z najlepszej jakości materiałów. Posiadają one stabilne półki i podstawy, dzięki czemu nie musimy martwić się o ich trwałość. Mocno zamocowane oraz modnie zaprojektowane uchwyty pozwalające na łatwe otwieranie szafek dają pewność funkcjonalności. Wytrzymałe tworzywa sztuczne oraz rozmaite drewno prezentują się różnorodnie, gwarantując tym samym bardzo szeroki wybór. Dzięki tej różnorodności dobierzesz stojak bądź regał na obuwie w zależności od stylu swojego przedpokoju czy całego mieszkania. Znajdziesz u nas zarówno te modele, które cechuje prostota i surowa forma, jak i te które są bardziej okazałe i bogate w zdobienia. Interesująco zaprojektowane konstrukcje mebli na obuwie zachwycą niejednego gościa już od progu.

             Jednak ponad całą wizualną oprawą mebli na obuwie, górę bierze ich praktyczne zastosowanie. Właściwe uporządkowanie naszych butów to plus nie tylko dla przedpokoju, lecz także dla naszego komfortu psychicznego – czyste wnętrze już od samego wejścia do mieszkania wprawia w dobry nastrój i napawa optymizmem.