Szafki na buty z wieszakiem

Szafki na buty wyposażone w wieszak, dzięki dopasowaniu stylistycznemu tworzą unikalne komplety mebli, cechujących się praktycznością. Dla miłośników stylu nowoczesnego przygotowaliśmy gustowne szafki do przechowywania obuwia z wieszakiem, zachwycające funkcjonalnością i minimalizmem. Wielbiciele tradycyjnych rozwiązań i mebli znajdą szafki na obuwie z wieszakiem, udostępnione w ramach naszej kolekcji mebli.

 

Warto wiedzieć:

Szafki na buty z wieszakiem to wyjątkowo praktyczne zestawy mebli, przeznaczone do zastosowania w przedpokoju. Funkcjonalne meble, niezbędne przy przechowywaniu odzieży i obuwia, użytkowanych na co dzień, dostępne są w zróżnicowanym stylu, barwie oraz wielkości. 

Nowoczsne stylistyka szafek na buty z wieszakiem

Nowoczesna stylistyka, powiązana z prostotą kształtów widoczna jest wśród mebli z naszego asortymentu. Tradycyjne i nowoczesne ujęcie, w myśl których powstały nasze szafki na buty połączone z wieszakiem sprawia, że każdy znajdzie mebel, odpowiadający jego potrzebom i gustowi. Wyjątkowo stylowo prezentują się szafki na buty, zestawione z wieszakiem oraz szafką wysoką o lustrzanych drzwiach. Szafki na obuwie z wieszakiem oraz lustrem to ponadczasowy must have do przedpokoju, wpisujący się w nowoczesną stylistykę mebli. Oferujemy szafki do przechowywania butów wraz z wieszakiem, a także lustrem, aby Twój przedpokój zachwycał bez najmniejszego wysiłku. Wysokiej jakości płyta meblowa, zastosowana do ich wykonania odznacza się odpornością na uszkodzenia oraz łatwym czyszczeniem.

Gustowne szafki na buty z wieszakiem w zróżnicowanej kolorystyce

W naszej ofercie dostępne są szafki na buty z wieszakiem, a także lustrem. Funkcjonalny mebel posiada ponadto siedzisko tapicerowane, dostępne w niektórych modelach. Wygoda oraz pojemność to nieliczne z wielu zalet, jakie charakteryzują ten rodzaj mebli z naszego asortymentu. Zachwycające meble, w skład których wchodzi szafka na buty, wieszak oraz lustro prezentujemy w wielu, modnych odcieniach do wyboru. Stylowe szafki na buty z wieszakiem i półką dostępne są w kolorze białym, szarym oraz imitującym naturalny odcień dębu (w odcieniu sonoma lub aristan). Do wnętrz w stylu skandynawskim najlepiej wybrać białą, prostą garderobę z wieszakiem, szafką na buty z siedziskiem. W pomieszczeniach, urządzonych w stylu nowoczesnym sprawdzą się meble w odcieniu modnej imitacji betonu, natomiast wszędzie tam, gdzie liczy się modny efekt i wyjątkowe wrażenie. Funkcjonalne, wysokiej jakości szafki do przechowywania obuwia z wieszakiem dostępne są w wersji mebli pojemnych, o standardowej głębokości oraz w postaci mebli płytkich, odpowiednich do szczególnie małych pomieszczeń.

W małym przedpokoju na niewielkiej przestrzeni trzeba zmieścić standardową funkcjonalność. W rozwiązaniu tego dylematu pomogą meble, dostępne w naszym sklepie. Szeroki wybór wieszaków na odzież, prezentowanych wraz z szafkami na buty oraz niewielkimi lustrami odpowiedni jest do małych pomieszczeń, w których ważna jest funkcjonalność. Niewielkie rozmiary szafek na buty zapewniają swobodę użytkowania pomieszczenia. Na uwagę klientów zasługują jednocześnie pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi oraz opcja lustra. Meble, znajdujące się w naszej ofercie prezentują najwyższą jakość materiałów i wykonania oraz posiadają nowoczesne mechanizmy, usprawniające komfort i niezawodność użycia.