Warto wiedzieć:

Odpowiednia organizacja życia codziennego w domu może znacznie ułatwić codzienność. W każdym mieszkaniu potrzebne są pewne elementy wyposażenia, które porządkują osobiste rzeczy, aby każde z nich miało swoje miejsce. W tej kategorii przedstawiamy szafki na buty z siedziskiem, które są niezastąpione w każdym przedpokoju.

Przedpokój to miejsce wyjątkowe, ze względu na fakt, że jest on wstępem do reszty mieszkania. Powinien stanowić zachęcający przedsmak i zapraszać gościnnie do wnętrza salonu czy pokoju dziennego. Dlatego dobrze nie traktować jego przestrzeni jako miejsca na zbędne przedmioty. Warto przeznaczyć w nim odpowiednio dużo miejsca na odzież wierzchnią i buty, a także kapcie. Nawet mały przedpokój może być funkcjonalny i urządzony na miarę potrzeb. 

Szafki na buty z siedziskiem

Nawet najmniejsza i duża szafka na buty ratuje Twój przedpokój od chaosu i niepotrzebnego zabrudzenia. To bardzo praktyczny mebel, dzięki któremu możesz uporządkować wąską przestrzeń korytarza i wygodnie przechować obuwie. Przedpokój bez szafki na buty jest mało funkcjonalny. Z dodatkowym siedziskiem jest luksusem. Miejsce, w którym możesz usiąść i włożyć buty przydaje się szczególnie rodzinom z dziećmi. Sadzasz malucha na miękkim blacie i pomagasz mu zasznurować trampkiTo także wsparcie dla osób starszych i tych, które mają problem ze schylaniem. Taka szafka na obuwie może również elegancko się prezentować i być ozdobą przedpokoju. W klarowny sposób informuje Twoich gości, że to miejsce jest wyznaczone do tego, by ściągnąć buty.

W mieszkaniach, gdzie jest dużo domowników, buty i znalezienie odpowiednio dużo miejsca dla każdej pary, może stanowić problem. Sprawdzają się pojemne garderoby z siedziskiem, szafki na buty do przedpokoju oraz ławki, które pomieszczą nawet większą ilość. W przedpokoju potrzebne jest również siedzisko, aby ściąganie i nakładanie obuwia było łatwiejsze. Te dwie potrzeby można połączyć, dlatego w tej kategorii dostępne są siedziska z szafką na buty. To nie tylko praktyczny wybór, ale również rozwiązanie, które jest atrakcyjne pod względem wizualnym.

Nowoczesny wygląd i prosta konstrukcja tych mebli odmienia przedpokój i nadaje mu indywidualnego charakteru. Warto pamiętać, że duże znaczenie odgrywają detale. W poniższych produktach każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. To odpowiedź na oczekiwania miłośników stylu nowoczesnego i klasycznego. Geometryczne, ale eleganckie wykończenie szafek pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. Wykonanie w trosce o detale sprawia, że szafki te mogą okazać się świetnym wyborem na wiele lat.

To właśnie trwałość wykonania decyduje o tym, czy będziemy usatysfakcjonowani. Siedzisko do przedpokoju jest dobrym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku. To wygodne i funkcjonalne. Oczywiście mnóstwo przedpokoi funkcjonuje bez niego, jednak warto ułatwiać sobie codzienność i wybierać te rozwiązania, które czynią życie łatwiejszym. Wprowadzają one do naszych domów ład i harmonię, a nam samym pozwalają na cieszenie się uporządkowanym stylem życia. 

Szafki do przedpokoju z praktycznym siedziskiem 

Pomimo tego, że szafka jest siedziskiem do przedpokoju, może być również poręcznym miejscem, na które odkładasz swoje sprawunki, kiedy wracasz z zakupów. Ściągasz buty i wygodnie łapiesz siatki, po które nie musisz się schylać. W wyższych modelach bardzo często blat to umowne miejsce do odkładania kluczy lub poczty. 

Szafki z siedziskiem są otwierane na 3 sposoby:

  • przez podniesienie wieka do góry – szafka działa wtedy podobnie jak skrzynia, podnosisz blat i układasz buty w środku na stojąco,
  • uchylenie drzwiczek – przedni front szafki odchyla się i daje nam dostęp do wnętrza,
  • przez wysuniecie szuflady – wtedy, kiedy wewnętrzną przestrzeń szafli stanowią szuflady.

Rodzaje szafek do przedpokoju

W naszej ofercie mebli do przedpokoju dostępne wyposażone w siedzisko szafki na buty różnych rodzajów i rozmiarów. Zanim, zdecydujesz jaką wybrać, warto przejrzeć cały asortyment, bo być może się zainspirujesz. W naszym sklepie znajdziesz szafki również z wieszakiem i garderobą.

Szafki na buty z siedziskiem i wieszakiem

Szafki do przedpokoju z siedziskiem i wieszakiem to połączenie. które jest niezwykle praktyczne, ponieważ masz dodatkową możliwość na odwieszenie odzieży wierzchniej. Wieszak przydaje się zwłaszcza w okresie wiosennym i jesienno-zimowym. Wieszak na ubrania nie stanowi jednak integralnej części z szafką na buty, dlatego ściana w tym miejscu jest narażona na zabrudzenia. Plusem szafki na buty w zestawie z wieszakiem do przedpokoju jest niższa cena i lekkość, jaką nadaje wnętrzu, ponieważ nie zabudowuje dodatkowo ściany.

Garderoba do przedpokoju z siedziskiem i szafką na obuwie

Garderoba z siedziskiem to 2 w 1 – masz miejsce na przechowanie odzieży oraz siedzisko. To również miejsce, w którym również uporządkujesz buty. Ten model to rozwiązanie, które zapewnia Ci większą higienę przedpokoju. Skrzynia siedziska jest połączona ze ścianą garderoby i tworzy w przedpokoju jednolitą całość. To solidny model, który zapewnia przechowywanie zimowych kurtek, czapek i rękawiczek. W tym modelu masz również opcję z dodatkowym lustrem.

Garderoba do przedpokoju z szafką na buty

Garderoba połączona z szafką na buty to wersja skromniejsza, która nie posiada siedziska, ale mimo wszystko jest bardzo funkcjonalna. Zamiast blatu z poduszką, jest zwykła półka, nad którą przestrzeń wykorzystano do zamontowania haczyków. Dzięki temu masz wieszak i szafkę na buty. Rozbudowane modele są wyposażone z lewej lub prawej strony w jeszcze jedną, wyższą skrzynię, nad którą wisi lustro. To oznacza, że masz więcej miejsca do przechowywania butów, lustro i wieszak, nawet pomimo braku siedziska.