Warto wiedzieć:

             Mebel, który z całą pewnością dba o zdrowie oraz dobre samopoczucie naszych pociech to łóżko. To właśnie w łóżku spędzamy ponad jedną trzecią życia, dlatego tak ważnym jest by było one zaprojektowane w naprawdę komfortowy sposób. Wygodne, w pełni bezpieczne łóżko gwarantuje jakże ważny, zdrowy sen. W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji łóżek dla dzieci oraz młodzieży. Nasza oferta to szeroki przekrój meblowych modeli – od standardowych, uniwersalnych form po te niebanalne i oryginalne. Każdy zatem znajdzie tu coś dla siebie. Jakie powinno być łóżko dla dzieci? Przede wszystkim bezpiecznie skonstruowane. Dobrze, jeśli dla dziecka nie jest zbyt wysokie – tak by maluch mógł  z niego w każdej chwili samodzielnie zejść. Przy wyborze łóżka należy zwrócić uwagę na jego wykonanie i stabilność. Konstrukcja mebla musi być mocna i wytrzymała. Powinno być wykonane z wysokiej jakości, higienicznych i nie alergicznych materiałów.

             W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz trwale wykonane, stabilne a przy tym wizualnie lekkie meble do spania dla dzieci i młdzieży. Najlepszej klasy materiały, jak naturalne drewno czy płyta meblowa uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi, to pewność porządnego, godnego zaufania wykonania. Staranne wykończenie (na przykład dokładnie szlifowane oraz polerowane powierzchnie gwarantujące idealną gładkość) sprawia, że meble zadowolą nie tylko rodziców, lecz także najmłodszych użytkowników łóżek.

                Rewelacyjnym rozwiązaniem dla rodzin, w których jest więcej niż jeden maluch, są nie wychodzące z mody łóżka piętrowe. Te znane od lat meble są genialne w swej prostocie – nie tylko zaoszczędzają miejsce w dziecięcej sypialni, lecz także zachwycają pomysłową formą. Piętrowe łóżko to nie tylko miejsce do spania, lecz także miejsce do zabawy –  z uwagi na funkcjonalne drabinki kochają je wszystkie pociechy. Różnorodny design łóżek dla dzieci pozwala na naprawdę niebanalny wybór. Łózka przypominające na przykład domki czy samochody sprawiają, że dziecko czuje się w swoim pokoju bajecznie i wyjątkowo.

Łóżka młodzieżowe oraz dziecięce, odznaczają się wysokim funkcjonalizmem.

Objawia się on w praktycznych formach tych mebli. Łóżka młodzieżowe posiadają na przykład wygodnie wysuwane szuflady oraz wbudowane półki. Takie rozwiązania pozwalają na łatwe i modne przechowywanie pościeli oraz innych rzeczy (na przykład ubrań czy książek). Meble dla młodzieży są zgrabne, nowoczesne i przede wszystkim komfortowe. Ich ciekawy design może nadać każdemu wnętrzu wyjątkowego uroku. Zarówno łóżka dla najmłodszych, jak i te młodzieżowe, które Ci proponujemy, odznaczają się solidnym, funkcjonalnym wykonaniem, starannym wykończeniem oraz różnorodną, nowoczesną stylistyką.