Ławostoły

Warto wiedzieć:

Lubisz maksymalnie funkcjonalne meble? Takie, które służą swoją użytecznością i są potrzebne w każdym mieszaniu? Do tego typu mebli z całą pewnością należy stół. Stół czyli mebel niezbędny do rodzinnych spotkań, wykwintnych obiadów, romantycznych kolacji. Ale także stół potrzebny do codziennej pracy czy nauki, bo przecież przy tym meblu możemy wykonywać wiele czynności. Obecnie aranżacyjnym hitem są ławostoły, czyli meble łączące w sobie dwie funkcje. Z jednej strony są to zgrabne meble służące jako wygodne ławy. Po rozłożeniu ława zamienia się w komfortowy, szeroki stół mieszczący wiele osób. Jakie to znakomite, prawda? W ofercie naszego sklepu internetowego Edinos.pl znajdziesz nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne ławostoły, które znacznie ułatwią codzienne życie. Taki ławostół pomoże również rozsądnie zaaranżować przestrzeń bez zbytniego jej zagracania. Każdy z nas ceni sobie wolną przestrzeń, bo takie mieszkanie nie tylko wygląda korzystniej, ale i wygodniej się w niem funkcjonuje. Ławostoły z naszej oferty powstały właśnie z myślą o modernistycznych, praktycznych mieszkaniach, niekoniecznie tylko tych o dużym metrażu.

Znajdziesz u nas klasyczne modele ław, które doskonale zdobią zarówno nowoczesne i designerskie, jak i tradycyjne wnętrza. Czego jest to zasługą? Przede wszystkim surowca, z którego ławostoły zostały zaprojektowane. Jest to wysokogatunkowe, szlachetne i w pełni higieniczne drewno o właściwościach antystatycznych. Cechuje się ono odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Zostało ono poddane profesjonalnej obróbce, a dzięki temu zachowuje ono swoją naturalną, piękną urodę. Chyba każdy przyzna, że drewno po prostu pasuje wszędzie! Mało tego, wnosi ono do wnętrz wyjątkowy, szlachetny styl. Drewniany ławostół jest zatem uniwersalny nie tylko pod względem użyteczności i wygody, lecz także pod względem prezencji. Nasze ławostoły posiadają również blaty wykonane z wysokogatunkowych płyt meblowych MDF laminowanych i lakierowanych na wysoki połysk bądź na półmat. Charakteryzuje je niebywała trwałość. Ponadto ławostoły posiadają szerokie blaty, które łatwo się składają i rozkładają. Antypoślizgowe podstawy dbają o podłogi, a stabilne konstrukcje stołów sprawiają, że to inwestycje meblarskie na lata.

Praktyczny ławostół to prawdziwa wygoda!

Kto z nas nie lubi komfortu w domowych wnętrzach? Komfort w domu to podstawa. Z myślą o maksymalnej wygodzie powstały nasze rewelacyjne ławostoły, które można szybko rozłożyć. Większy obiad, niespodziewana wizyta znajomych, kolacja w rodzinnym gronie? Teraz to nie problem! Nowoczesny ławostół zadba o wszystkich Twoich domowników i gości w odpowiedni sposób.