Warto wiedzieć:

Nowoczesne stoły na jednej nodze są dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, stosowanych w meblarstwie. Praktyczne, stylowe i ponadczasowe stoły na jednej nodze są meblami, których jakość idzie w parze z nowoczesnym designem. Odpowiednie do kuchni, jadalni i pokoju dziennego, stoły na jednej nodze prezentują unikalną stylistykę.

Minimalistyczne stoły na jednej nodze

Stoły, których podstawę tworzy jedna, zamontowana pośrodku noga, wykazująca ogromną stabilność, są niezwykle praktycznymi meblami, które mogą być stosowane w minimalistycznie urządzonych pomieszczeniach. Niewielkie stoły na jednej nodze, wykonane z płyty meblowej w okleinie o modnej kolorystyce, staną się dominującym elementem wnętrza. Stylowe i nowoczesne, pozbawione ozdób, małe stoły na jednej nodze doskonale sprawdzą się w kuchni oraz w salonie, w którym stół z krzesłami jest dodatkowym elementem wystroju.

Obszerne i stabilne stoły na jednej nodze do nowoczesnych wnętrz

Stoły na jednej nodze, która stanowi stabilną podstawę, mogą mieć pełnowymiarowy blat. Takie stoły dostępne są w ofercie naszego sklepu. Dzięki solidnej, stalowej nodze znakomicie sprawdzają się w nowocześnie urządzonych wnętrzach, w których ważny jest każdy szczegół aranżacji. Stoły na jednej nodze, posiadające kształt okrągły, owalny lub prostokątny posiadają często funkcje rozkładania, dzięki której podczas wizyty gości można zwiększyć powierzchnię blatu. W naszej ofercie dostępne są stoły na jednej nodze, których blat wykonany jest z uszlachetnionej płyty meblowej, wykończonej w wysokim połysku. Stoły, które prezentują się tak nowocześnie, nie wymagają zastosowania obrusów i bieżników. Wystarczy podkładka pod talerz. 

Trwałe i funkcjonalne stoły na jednej nodze

Jeżeli stół wyposażony jest w jedną nogę, powinna ona wykazywać się dużą stabilnością, a jej podstawa poprawiać funkcjonalność stołu. Oferowane przez nas stoły, zapewniają komfort siedzenia dla każdego biesiadnika. Nikomu nie przeszkadza noga stołowa, wypadająca pośrodku nakrycia. Praktyczne stoły na jednej nodze sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach oraz w przestronnych pokojach, w których wystrój jest starannie zaplanowany. Stoły na jednej nodze znakomicie podkreślą elegancję wystroju. Oferta naszego sklepu zapewnia duży wybór produktów o zróżnicowanej stylistyce, w wielu rozmiarach oraz odcieniach. Dostępne są stoły z płyty meblowej, szklane, z elementami stali.