Warto wiedzieć:

Łóżka oszczędne w formie cieszą się już od kilku lat ogromną popularnością. Takie meble doskonale wpisują się w kategorię nowoczesnych łóżek do sypialni 160x200, ponieważ modernistyczność w tym wydaniu wcale nie musi oznaczać futurystycznych kształtów. To wysoko ergonomiczne profile, które charakteryzują się umiarkowaniem designu, ale jednocześnie gustowną estetyką.

Nowoczesne łóżko do sypialni 160x200 wprowadza do wnętrza ład i porządek. W Edinos.pl zadbaliśmy o to, by wszystkie modele wspomagały odpoczynek i odprężały. Ich współczesność polega na tym, że uniwersalny i nowoczesny wygląd pozwala na aranżację sypialni klasycznej i współczesnej. Sam wybierasz kolor, dopasowujesz stylistykę do pomieszczenia i decydujesz o szerokości wezgłowia. Warto sprawdzić także kategorię nowoczesnych łóżek 160x200 z materacem, ponieważ proponowane pianki w ofercie sklepu to produkty premium, gwarantujące zdrowy sen.

Asortyment podąża za potrzebami klientów, dlatego proponujemy nowoczesne łóżka o wymiarach 160x200 z szufladami, które pomogą Ci przechować pościel, ręczniki i inne sypialniane tekstylia. Łóżka z pojemnikiem na pościel doskonale ukryją kołdry i poduszki, wprowadzając organizacyjny porządek. 

Sen w modernistycznym stylu, czyli nowoczesne łóżka do sypialni 160x200 w Edinos.pl

W asortymencie sklepu Edinso.pl przeważają nowoczesne łóżka z materiału. To dlatego, że są lekkie, miłe w dotyku i tworzą przyjazny klimat zachęcający do relaksu. Takie modele łóżek o wymiarach 160x200 doskonale odzwierciedlają upodobania klienta i są mocno personalizowane. Sam decydujesz o tym, czy obicie łóżka do sypialni ma stanowić welur, czy ekoskórę. Wybierasz odpowiedni rodzaj materaca, kolor nóżek i zagłówek. Ten zresztą prezentuje się w niezliczonych odsłonach. Do sypialni możesz wybrać nowoczesne łóżko 160x200 z oparciem wysokim, które przyda się do czytania książek lub z niższym po to, by nie skracać niepotrzebnie powierzchni ściany. Zagłówki pikowane, gładkie lub w formie geometrycznych figur 3D będą pasować do nowoczesnych wnętrz o charakterze luksusowym.

Nowoczesne łóżko do sypialni bez oparcia to propozycja do sypialni, w których liczy się przestronność. Te modele nie skracają długości ściany i powiększają optycznie pomieszczenie.

Łóżka 160x200 to wygodne modele, które nie skrzypią, kiedy się przekręcasz, a ich konstrukcja gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Z obręczy nic nie wystaje, dlatego bezproblemowo możesz korzystać z łóżka, bez ryzyka, że się uderzysz. To solidne i trwałe konstrukcje mające dodatkowe wzmocnienia i zabezpieczenia. Do ich budowy użyto wyselekcjonowanych, drewnianych stelaży, a wszelkie dodatkowe szuflady i schowki otwiera się w łatwy sposób.

Sklep Edinos.pl mocno zwraca uwagę na każdy szczegół, wykonanie i dobór surowców, ponieważ satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Wszystkie nowoczesne, sypialniane łóżka w rozmiarze 160x200 są testowane, a ich wysoką jakość gwarantuje certyfikat Edinos Standard DSI 804, który potwierdza, że do wykonania łóżek materiały pozyskano z poszanowaniem praw natury i ludzkiej pracy.

Produkty są dostarczane w ciągu 2-3 dni, jeśli tylko są w magazynie, a na każdy z nich przewidziano bonus w postaci 10-letniej gwarancji i 100-dniowej karencji, podczas której sprawdzacie Państwo produkt.

Ceny dostosowano do rozmiaru każdego portfela, ale jeśli jest to zbyt duży wydatek na raz, można skorzystać z płatności ratalnej. Transport jest bezproblemowy, a nowoczesne łóżko 160x200 dojeżdża pod wskazany adres. Jeżeli chcecie Państwo stworzyć swoje własne, nowoczesne łóżko zapraszamy serdecznie do kontaktu. Śpij wygodnie i kupuj przyjemnie!