Warto wiedzieć:

Zorganizowanie, porządek i łatwy dostęp do przechowywanych ubrań – to właśnie na tych elementach najbardziej zależy nam podczas planowania przestrzeni w naszym mieszkaniu. Utrzymanie porządku ma szczególne znaczenie w dbaniu o stan naszej garderoby, bez względu na to, czy przechowujemy ją w naszej sypialni bez dużej szafy w zabudowie, czy w przestronnej garderobie. Dzięki zorganizowaniu i uporządkowaniu ubrań zyskujemy łatwiejszy dostęp do nich, unikamy przypadkowych zniszczeń jak zaciągnięcie delikatnego materiału oraz mamy lepsze spojrzenie na możliwość stworzenia różnorodnych stylizacji.

Stojaki i wieszaki na ubrania na praktycznych kółkach

Doskonałym sposobem na dobre zorganizowanie garderoby jest wybór wieszaka na kółkach, który nie zajmuje dużo przestrzeni jednocześnie zapewniając dość miejsca do powieszenia dużej liczby ubrań. Regulowane wieszaki oraz stojaki na ubrania na praktycznych kółkach są jednym z tych trendów, które cieszą się niesłabnącą popularnością od kilku lat. Początkowo, klasyczny wieszak na kółkach kojarzony były jedynie z sklepami odzieżowymi, to dzięki między innymi blogerkom modowym zyskały popularność wśród nastolatek dla których zorganizowanie garderoby jest ważną rzeczą. Współcześnie, takie wieszaki na ubrania nie występują w bardzo różnych aranżacjach. Stojaki na kółkach najlepiej sprawdzają się w aranżacjach w stylu industrialnym oraz loftowym ze względu na swój przemysłowy charakter, prosty design oraz wykonanie z metalu. Jednakże, warto pamiętać, że właśnie ta prostota jest cechą dzięki której stojaki ubraniowe na kółkach będą pasować do każdej sypialni, garderoby, a nawet do przedpokoju, bez względu na styl w jakim urządzasz mieszkanie. Dużą zaletą mobilnych wieszaków na ubrania jest możliwość regulacji wysokości drążka. Podstawową wersją są stojaki z jednym drążkiem, jednakże, dla osób , które potrzebują więcej przestrzeni do przechowywania odzieży lepszym rozwiązaniem mogą okazać się wieszaki na kólkach z dwoma drążkami ulokowanymi na różnych wysokościach co pozwala na łatwiejszy dostęp do ubrań. Niektóre stojaki na odzież są dodatkowo wyposażone w półkę tuż przy podstawie, która może służyć jako miejsce na buty lub pudełka, w których przechowasz przydatne drobiazgi bądź sezonowe dodatki.

Wieszaki na kółkach

To świetne rozwiązanie dla osób, które lubią zorganizowaną i uporządkowaną przestrzeń. Jeżeli szukasz pomysłu jak zaoszczędzić przestrzeń, lubisz styl industrialny lub po prostu, nie chcesz szafy na ubrania w sypialni, to mobilny wieszak na ubrania będzie idealnym wyborem.