Półki na książki

Warto wiedzieć:

Kto z nas nie lubi czytać? To pasjonujące, rozwijające zajęcie łączy pokolenia. Zarówno najmłodsi, jak i starsi z przyjemnością oddają się przyjemnej lekturze. Przyjemność czerpiemy jednak nie tylko z samego czytania, ale i z kolekcjonowania książkowych tytułów. Każdy, kto posiada w domu wiele książek, powinien posiadać też odpowiednią dla nich oprawę. Oprócz tradycyjnych regałów, bardzo modne są obecnie półki na książki. W sklepie internetowym Edinos.pl posiadamy wiele ciekawych propozycji półek książkowych. Dzięki nim nie tylko zadbasz o swoje cenne zbiory, lecz również nadasz wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Nasze meble tworzone są z wysokiej klasy materiałów. Są to między innymi: płyta laminowana o klasie higieny E1, wytrzymałe tworzywo PCV, naturalne drewno różnego rodzaju, czy profesjonalna stal malowana proszkowo metodą elektrostatyczną.

Oferujemy Ci różnorodną stylistykę. Posiadamy półki na książki w niewielkich rozmiarach, jak i te które pomieszczą większe zbiory. Znajdziesz u nas tradycyjne półki, ale również takie, które prezentują się nietuzinkowo. Jednym z przykładów oryginalnej półki na książki, jest tak zwana „niewidzialna półka”. To niezwykle efektowny, pomysłowy mebel. Dzięki niemu ma się wrażenie, że książki wiszą poziomo w powietrzu, że nie są na niczym ułożone.

Drewniana półka na książki dla dzieci ?

Ta dyskretna półeczka to ciekawy sposób na dekorację szczególnie pokoju młodzieżowego. W pokoju dziecięcym furorę zrobi zgrabna półeczka o formie chmurki. Tak uroczy mebelek przypadnie do gustu każdemu maluchowi. W nowoczesnych salonach ciekawie prezentują się półki na książki o nieregularnych formach, na przykład taka, która została skonstruowana z kilku półeczek zestawionych ze sobą w różnej odległości. Taki modernizm to niebywała ozdoba każdego pomieszczenia. Ponadto półka większego formatu jest po prostu praktyczna, gdyż można na niej postawić nie tylko dużo książek, lecz również rozmaite dekoracje czy codzienne drobiazgi. Półki na książki o prostych, tradycyjnych formach zawsze prezentują się korzystnie. Taką półkę łatwo przyozdobić wedle uznania. Kilka książek, ramka ze zdjęciem czy ciekawa figurka i modny efekt gotowy.

Półka na książki to nieduży mebel, ale posiada on wiele zastosowań. Nie tylko dba o odpowiednią ekspozycję książek, lecz również o stylowe ozdoby. Półki są rewelacyjnym sposobem na szybkie i interesujące urządzenie wnętrza. Ponadto meble te są zawsze przydatne i wszędzie wyglądają naprawdę dobrze. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bez problemu swoją idealną półkę na ulubione książki.