Warto wiedzieć:

Marzysz o pełen komfortu, swobody a do tego wyjątkowo stylowej i intersująco zaprojekowanej sypialni? O takiej sypialni, w której można czuć się bezpiecznie i wygodnie? I o takiej sypialni, która zachwyca już od progu stylistycznym wyczuciem, designerskim wdziękiem i swoją modną, nowoczesną aranżacją? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą szarych i popielatych łóżek z naszego sklepu internetowego Edinos.pl.

Łózka szare oraz popiel to z całą pewnością współczesny hit w aranżacjach wnętrz sypialnianych i w pokojach młodzieżowych. Bo kolor szary w wielu odcieniach prezentuje się wprost fantastycznie. Z jednej strony uniwersalnie i jest dobrym tłem do wszelkich aranżacyjnych zmian. Z drugiej strony to kolor totalnie nowoczesny, modernistyczny i stylowy. Swobodny i niezobowiązujący, a zarazem elegancki i wyrafinowany. Wszystko zależy od tego, jaki klimat chcesz stworzyć w swojej sypialni. Szare łóżko na pewno przepięknie wtopi się zarówno i w designerską, awangardową, jak i pełną klasy, gustowną przestrzeń.

A może łóżko popiel ?

W ofercie naszego sklepu Edinos.pl znajdziesz wiele pięknych, a przede wszystkich komfortowych łóżek szarych i popielatych. Niektóre z nich cieszą oko zgrabnymi, niewielkimi wymiarami, inne z kolei zachwycają szerokimi zagłówkami i dużą przestrzenią do spania. Z całą pewnością każdego zadowolą  również takie modele szarych łóżek, które posiadają rewelacyjnie wbudowane szuflady i pojemniki do przechowywania odzieży, pościeli i tekstyliów. Takie rozwiązanie pomaga stworzyć w sypialni uporządkowaną, schludną i praktyczną przestrzeń. Znajdziesz u nas wiele modeli łóżek w szarym wydaniu. Są to: szare łóżka drewniane, szare łóżka pikowane,  łóżka tapicerowane popiel czy łóżka z materacami w kolorze szarym. Niektóre modele posiadają wysokie podstawy, inne z kolei zostały osadzone na pełnych wdzięku, niewysokich drewnianych nóżkach. Odporne na zaplamienia i mechacenie się, wysokogatunkowe tkaniny tapicerek czy przepiękne i naturalne drewno o właściwościach antystatycznych dbają o trwałość i wysoki komfort łóżek. Drewniane łóżka szare to szczególnie dobre propozycje do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Poddane specjalistycznej obróbce drewno lite sosnowe, z którego tworzone są nasze łóżka, odznacza się maksymalną higienicznością. Oznacza to, że na tym antystatycznym surowcu kurz łatwo nie osiada. To nie tylko wygoda związana z rzadszym sprzątaniem, lecz przede wszystkim niebywała zaleta szczególnie dla alergików. Warto wspomnieć również o naszych pięknych tapicerkach szarych i popielatych łóżek. Są one niezwykle miękkie i gładkie w dotyku, a ich przędze ze szlachetnych ultramikrowłókien nie wchłaniają wilgoci i cechują się odpornością na zaplamienia. Designerskie tapicerki ze skóry ekologicznej są ponadto odporne na słońce oraz substancje płynne, co pozwala na bezpieczne i długie użytkowanie komfortowych łóżek.


Popiel to kolor, który nieprędko wyjdzie z mody, o ile w ogóle się to stanie! Dlatego łóżko popielate to naprawdę dobry wybór do sypialnianego wnętrza. Dzięki niemu możesz cieszyć się zawsze modną i piękną przestrzenią, w której odpoczynek przychodzi łatwo, a każdy dzień zaczyna się uśmiechem na twarzy.