Warto wiedzieć:

Siedzisz wygodnie w fotelu, popijając swoją kawę, ale nie masz podręcznego mebla, na którym mógłbyś wygodnie odłożyć filiżankę? Drewniany stolik kawowy na trwałe rozwiąże Twój problem. Edinos.pl prezentuje kolekcję unikatowych ław i stolików z drewna, które stanowią nierozłączny duet z sofą, kanapą lub fotelem. Takie formy Cię zaskoczą, ale kto powiedział, że stolik do kawy nie może być małym dziełem sztuki? Zdziwisz się, jak jego niespotykany design odmieni wizerunek Twojego wnętrza. 

Kategoria tych elementów wyposażenia wnętrz to geometryczny zbiór linii niebanalnych, które są tak poprowadzone, aby produkt zachwycał nietuzinkową bryłą. Zobacz, że każdy drewniany stolik do kawy w ofercie, pomimo wykorzystania jednego surowca przedstawia zupełnie inny efekt artystyczny. W tej kategorii wszystkie meble są rezultatem spotkania awangardy i tradycyjności w jednym, dlatego produkty w Edinos.pl prezentują wyłącznie unikatowy asortyment. Taki, który od razu wpada w oko i na dłużej przyciąga wzrok gości. 

Drewniane stoliki do kawy – małe rozmiary, duże zalety 

Drewno to król tej kategorii. Gwarantuje stabilność, trwałość i długą żywotność produktu. Drewniane stoliki to nie są zwykłe meble, bo dzięki materiałowi, z jakiego je wykonano wynoszą design Twojego wnętrza na zupełnie inny poziom. Kawowe stoliki z drewnianym blatem ocieplają pokoje surowe oraz budują serdeczny i gościnny klimat pomieszczenia. Naturalne słoje, które są uwypuklone w profesjonalnym i nowoczesnym procesie technologicznym, wskazują na bliski związek człowieka z naturą. To drewniane stoliki, które warto mieć w swoim salonie.

Edinos.pl prezentuje drewnianą kolekcję w tym gatunku na różny sposób. Od subtelnych, skandynawskich stolików do kawy, po masywne, loftowe ławy z żywicą. Asortyment pozwala na wybór industrialnych szklanych blatów w połączeniu z drewnem lub zestawów, w których dominują nie tylko polskie odmiany dębu, ale także egzotyczne rodzaje drewna tekowego. Stolik kawowy z drewnianym blatem i szufladą wskazuje na ergonomię mebli, podobnie jak loftowy stolik pod laptopa. Dla osób bardziej wymagających sprawdzą się regulowane opcje lub takie modele, w których wykonany z drewna blat jest zdejmowany i może być jednocześnie tacą pod napoje. 

Jak zamówić stoliki kawowe drewniane w Edinos.pl?

Nasi klienci uwierzyli w dużą moc małych, drewnianych stolików do kawy, dlatego te produkty cieszą się ogromną popularnością. Sposób zamówienia jest tak prosty i gładki, jak blaty naszych stolików. Wystarczy dokonać zakupu online, a po zapłaceniu niewygórowanej ceny, cierpliwie oczekiwać swojego produktu. Jeśli wybrany przez Ciebie model stolika znajduje się tylko w magazynie, zostanie dowieziony pod Twoje drzwi maksymalnie do 3 dni. 

To, co się liczy, to Twoja opinia. Wszystkie drewniane stoliki do kawy wyróżnia wysoka jakość wykonania, a ta nie wzięła się znikąd. Surowiec jest pozyskiwany zgodnie z poszanowaniem przyrody, a ludzie, którzy ręcznie tworzą produkty, pracują w godnych warunkach. Każdy stolik ma unikalny znak jakości Edinos Standard DSI 804 oraz gwarancję aż 10 lat. Jeżeli którykolwiek wygląd stolika kawowego przykuje Twoją uwagę, kup go od razu, bez ryzyka, że model nie spełni Twoich oczekiwań. Masz 100 dni karencji na to, by go zwrócić. Jednak to małe szanse, ponieważ kiedy tylko rozpakujesz wysyłkę, utwierdzisz się w przekonaniu, że to był celny wybór.