Fotele telewizyjne

Wyjątkowe wizualnie i niezwykle wygodne fotele do oglądania TV. Zobacz nasze propozycje.

Warto wiedzieć:

Wypoczynek przed telewizorem nie ogranicza się obecnie do wieczornego skakania po kanałach. Błyskawiczny dostęp do usług VOD, pokaźna biblioteka wydań Blu-Ray oraz możliwość zagrania w najnowsze konsolowe hity to powody, dla których warto dobrze zorganizować domowe centrum rozrywki. Kluczowym elementem wyposażenia powinien być fotel telewizyjny, który zapewni użytkownikowi komfort i wygodę podczas zabawy.
Nowoczesne fotele telewizyjne z powodzeniem konkurują z najwygodniejszymi kanapami i siedziskami. Najwięcej swobody oferują modele rozkładane, których wolną przestrzeń można w razie konieczności powiększyć. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnej sofy, a jednocześnie zajmują o wiele mniej miejsca. Godnym uwagi rozwiązaniem jest także fotel telewizyjny obracany, który w zależności od potrzeb ustawić można w kierunku odbiornika. Modele tapicerowane wyścielane są miękką pianką, co korzystnie wpływa na ich trwałość. Wyściółka nadaje też siedziskom elastyczność, dzięki której nawet wielogodzinne sesje przed telewizorem nie odbijają się negatywnie na wygodzie i kondycji kręgosłupa.

Funkcjonalności i usprawnienia.

Fotele do oglądania telewizji mogą być wyposażone w regulowane oparcie, pozwalające na dostosowanie modelu do własnych potrzeb. Praktycznym uzupełnieniem mebla może być pufa lub taboret, które sprawdzają się jako komfortowy podnóżek. Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań polecane są natomiast modele z funkcją podgrzewania. Uprzyjemniają one przesiadywanie przed telewizorem w chłodniejsze zimowe wieczory, zapewniając komfortowy wypoczynek nawet przy minusowej temperaturze za oknem.  

Zróżnicowany design foteli telewizyjnych.

Design foteli telewizyjnych jest niezwykle zróżnicowany. Poza eleganckimi modelami czarnymi, szarymi i białymi, na szczególną uwagę zasługują siedziska utrzymane w innych modnych wariantach kolorystycznych. Wypoczynkowe fotele o jaskrawej, ciepłej aurze mogą doskonale podkreślić aranżację w stylu retro. Modele utrzymane w palecie barw chłodnych i stonowanych to doskonałe uzupełnienie wnętrz minimalistycznych. Trafny wybór kolorystyki fotela telewizyjnego może wprowadzić do aranżacji indywidualny charakter, a jednocześnie odkryć nieznany wcześniej potencjał pomieszczenia.