Warto wiedzieć:

Nie ma to jak w domu, a doprecyzowując – nie ma to jak w salonie! W takim salonie, w którym panuje harmonia, komfort i świetny styl czujemy się idealnie. Jest to przestrzeń, w której odpoczniemy po każdym, nawet najcięższym dniu. W salonie nie może zatem zabraknąć wygodnej sofy lub kanapy, praktycznego stolika kawowego czy nowoczesnego sprzętu RTV z odpowiednimi do niego meblami. Ale jeśli salon ma być maksymalnie komfortowy i ekskluzywny, to warto zainwestować również w najbardziej okazały i luksusowy mebel do wypoczynku – w znakomity fotel masujący! Jaki fotel masujący wybrać, by cieszyć się nieograniczonym komfortem i wyjątkową wygodą?

W naszym sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz wiele świetnych propozycji foteli masujących. Są to meble zaprojektowane z myślą o tych, którzy są wielbicielami ekskluzywnych, okazałych propozycji meblarskich. Fotele masujące i fotele podgrzewane doskonale prezentują się nie tylko w salonach, ale są również doskonałymi meblami do gabinetów czy sypialni. Wszędzie tam, gdzie króluje komfort, fotel masujący będzie numerem jeden. Proponujemy Ci fotele masujące, które posiadają znakomite funkcje pozwalające na błogi wypoczynek. Fotele posiadają: niezwykle komfortowo wyprofilowane oparcia, wbudowane i prosto wysuwane podnóżki pozwalające na wygodne wyciągnięcie nóg, rozkładane konstrukcje pozwalające na zablokowanie fotela w najbardziej dogodnej dla siebie pozycji, uruchamiane za pomocą pilota funkcje podgrzewania, włączania masażu czy podnoszenia fotela… Ale to nadal nie wszystko! Niektóre z masujących foteli posiadają podnóżek w postaci oddzielnego, zgrabnego mebla. Wszystkie fotele relaksacyjne są wykonane ze szczególną starannością i z wysokogatunkowych surowców. Odporne na zaplamienia, ścieranie się i wszelkie zanieczyszczenia tapicerki ze szlachetnych ultramikrowłókien, elementy czy podstawy z pięknego, naturalnego drewna litego o właściwościach antystatycznych czy trwały polipropylen odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz martwić się o wykonanie fotela do masażu. Profesjonalne i poddane specjalistycznej obróbce fotele dbają o to, by meble nie tylko prezentowały się pięknie, lecz były przede wszystkim trwałe i komfortowe. W ofercie naszego sklepu zajdziesz fotele masujące o różnej kolorystyce, wszystkie zaś zostały wykonane klasycznie i elegancko. Możesz zatem wybierać nie tylko spośród wielu funkcji foteli, lecz także spośród ich modnej prezencji. Jasny fotel w odcieniu subtelnego beżu? Popielaty, modernistyczny fotel, który wniesie do wnętrza nowoczesny szyk? A może ponadczasowy i ultraelegancki czarny fotel pasujący do wytwornego gabinetu? Każdy z tych foteli to trwałe, staranne i styl¬owe wykonanie, które zachwyca.  

Poczuj wygodę fotela z funkcją masażu.

Pomyśl o błogim komforcie z rewelacyjną funkcją podgrzewania, gdy za oknem wiatr i plucha… Pomyśl o chwilach tylko dla siebie po wszystkich ciężkich obowiązkach wykonywanych w ciągu dnia… Doskonały, nowoczesny i jakże ekskluzywny fotel masujący z funkcją podgrzewania to jest to! Dzięki niemu Twoje życie nabierze nowych barw – będzie wypełnione komfortem i chwilami niepowtarzalnego relaksu zawsze wtedy, gdy tylko zechcesz.