Hokery w stylu skandynawskim

Warto wiedzieć:

Odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów są hokery skandynawskie, które wyróżniają się swoją konstrukcją na tle innych. Są wspaniałym dopełnieniem dla wnętrz nowoczesnych i urządzonych w stylu minimalistycznym, gdzie wszystko ma swoje miejsce, ale w żadnym razie nie wzbudza surowości. Chodzi raczej o spokojny szyk, bez zbędnych elementów odwracających uwagę od porządku. To aranżacja daleka od blichtru i przesady.

Hoker w stylu skandynawskim do wnętrza nowoczesnego i klasycznego.

Kolorystyka hokerów w modnym styku skandynawskim jest bardzo bogata i stwarza duże możliwości wyboru dla wielu klientów. Pozostawia wiele miejsca na kreatywną aranżację nawiązującą do naszych upodobań. Może być źródłem inspiracji i stworzenia wnętrza o zupełnie indywidualnych cechach. Hokery w tej kategorii to meble skandynawskie, od których trudno oderwać wzrok. Chcemy skorzystać z ich potencjału i usiąść, nawet jeśli nie mamy ich jeszcze w domu. Hokery w wydaniu skandynawskim to fantastyczna odpowiedź na potrzeby osób, które szukają do swoich domów rozwiązań niebanalnych, ale cechujących się prostotą. Ich konstrukcja to stabilność i wykonanie z dbałością o szczegóły. To nowoczesna i przystępna cenowo alternatywa dla zwykłych krzeseł. Polubią je dzieci oraz dorośli. Modele w stylu skandynawskim sprawiają, że hokery mają szansę stać się ulubionym meblem w reprezentacyjnym salonie czy kameralnej jadalni. Nie ma sztywnych zasad dotyczących ich ilości przy stole czy blacie. Mogą być dodatkowym elementem wyposażenia i tak zwanym awaryjnym siedziskiem albo stanowić podstawę. Skandynawskie wersje hokerów mają ciekawą konstrukcję. Długie nogi rozszerzające się ku płaszczyźnie sprawiają, że model jest bardzo stabilny, stanowi więc bezpieczny wybór również dla dzieci.To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesne i proste rozwiązania, ale chcą również postawić na trwałość i solidność w klasycznym wnętrzu.

Skandynawskie hokery w ofercie sklepu Edinos.pl

Nordyckie profile są wypełnione czystym praktycyzmem, który widocznych jest również w siedziskach z tej kolekcji. Hokery skandynawskie są jasne i dzięki temu nie przytłaczają pomieszczeń małych i zacienionych. W naszej galerii prezentują czystą, klasyczną elegancję, która do wnętrza wnosi sporo czystości, spokoju i harmonii. Charakterystyczne dla stylu skandynawskiego połączenia z drewnianymi nóżkami to wprowadzenie do środka naturalistycznych akcentów, które kreują przytulny klimat w pomieszczeniu. Hokery skandynawskie eksponują charakterystyczne dla tego stylu trójnogi i jasne odmiany siedzisk, w bieli, szarości lub delikatnych odcieniach. Kojarzone są z litym gatunkiem drewna, które tutaj ma często postać niezawodnych i mocnych stelaży. Nawet pomimo deklaracji trendu w naszej kolekcji znajdziesz skandynawskie odmiany siedzisk tradycyjnych i nowoczesnych. Hokery w stylu skandynawskim to mocno zróżnicowany zbiór, w którym każdy miłośnik nurtów północnych znajdzie coś dla siebie – odmiany z modnym jasnym błękitem, popularną, mleczną szarością, a nawet mocno prestiżowe hokery z białej ekoskóry, które prezentują ekskluzywne wykończenie jasnym, mocno usłojonym drewnem. Formy proste, oszczędne w liniach oraz mocno rozbudowane i urozmaicone. Hokery w skandynawskim wydaniu w naszej ofercie mają niejedno imię, są mocno reprezentacyjne i plastyczne. Będą wyjątkowym dodatkiem każdego wnętrza, w jasnej, subtelnej aranżacji. Biel w połączeniu ze światłem optycznie powiększa i rozświetla, dlatego dzięki tym wersjom krzeseł odpowiednio wymodelujesz wnętrze, nie zabierając mu potrzebnej przestronności.