Hokery białe do kuchni, wyspy, salonu.

 

Warto wiedzieć:

Hokery są ergonomicznymi meblami o efektywnych walorach i możliwościach praktycznej aranżacji przestrzeni. Obecnie popularne są zwłaszcza hokery białe z możliwością regulowania wysokości, co stanowi wygodne rozwiązań dla domów w których są małe dzieci i gdzie np. często przychodzą goście. W wielu domach hokery to połączenie wygody i estetyki. Są niezawodne w trakcie przyjęć. Choć kojarzą się z miejskimi pubami i stylem barowym, jednak designerzy wnętrz są zgodni, że stanowią obecnie ciekawe i modne rozwiązanie, po jakie sięga coraz więcej osób.

Hokery - szeroki zakres możliwości adaptacyjnych i praktyczność w jednym.
W zależności od możliwości i oczekiwań adaptacji pomieszczenia hokery mogą podkreślać delikatną stylizację lub dodać tzw. "pazura" nowoczesnym i zdecydowanym pomysłom designerskim. Sprawdzają się w pomieszczeniach o romantycznej nucie, jak i luksusowych i innowacyjnych. Dobierając właściwie ich kształt i kolor można efektywnie łączyć je z innymi meblami i elementami wystroju lub stworzyć z nich główny akcent w pomieszczeniu, decydując się np. na ciekawy i wyrazisty kolor krzesła. Zaletą hokerów jest  również lekkość, dzięki czemu bez problemu można je przesuwać. Nie mają z tym problemu nawet najmłodsi domownicy.

Klasyka w nowoczesnej wersji, czyli... hoker.
Biały hoker uznaje się za element wystroju wnętrza, który może pozytywnie zaskoczyć domowników i gości. Stanowią klasyczny wyraz stylu barowego, zapewniającego wygodne korzystanie ze stołu dla każdej osoby, niezależnie od wzrostu. To możliwość do tworzenia ciekawych adaptacji pomieszczeń z zastosowaniem mebli o delikatnych lub wyrazistych kolorach, stonowanej formie lub np. rzucających się w oczy solidnych nogach, które stanowią efektywną ozdobę w kuchni. Decydując się na zakup hokerów warto dopasować ich kolor do wystroju pomieszczenia. Wiele osób wybiera białe hokery, sprawdzające się w nowoczesnych wnętrzach.

Hokery białe - zawsze modne i praktyczne.
Biały hoker do kuchni to idealne rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w jasnej kolorystyce i w popularnym obecnie stylu skandynawskim. Białe krzesła barowe idealnie komponują się z innymi elementami wystroju. Pojawiają się w domach, poczekalniach, przedpokojach, a nawet w pokojach młodzieżowych, gdzie podkreślają nowatorski styl wnętrza. Są zdecydowanie na topie, a ich popularność cały czas rośnie.