Warto wiedzieć:

Podwójne łóżka piętrowe domek firmy Edinos.pl pomogą Ci w przestrzeni malucha stworzyć bajkową aranżację. To niezwykle praktyczne meble, które w naszym sklepie internetowym cieszą się dużym zainteresowaniem. Podwójne łóżka piętrowe domek łączą kilka funkcji naraz, zapewniając dziecku jednocześnie wygodne miejsce do spania oraz dodatkowe atrakcje. Ich profil sprzyja interesującym zabawom, a schodki i wspinanie się na wyższe piętro dreszczyk emocji. Zachwycisz się tysiącem kombinacji, w jakich prezentujemy mebel. Dzięki temu idealnie wkomponujesz domek do spania w przestrzeń swojego dziecka. W ofercie dostępne są zupełnie minimalistyczne egzemplarze oraz piętrowe łóżka domek dla dzieci, które zachwycają dodatkowymi zdobieniami w postaci estetycznie wykonanych szczebelek lub fornirowanych poręczy. Kolekcja urzeka ciepłem szlachetnego drewna i przytulnością – wybierzesz w niej każdy kolor. Nie tylko lite odmiany drewna, ale także dowolną barwę z szerokiej palety odcieni. Koniecznie zapoznaj się z całą galerią, by sprawdzić, jaki model będzie idealnie nadawał się do pokoju Twojego dziecka. 

Piętrowe łóżka podwójne w kształcie domku

Piętrowe łóżka w kształcie domku od Edinos.pl są piękne, a ich design magnetyzuje naturalnością i wyrazistą architekturą. Podwójne dziecięce łóżka będą dominującym dodatkiem pomieszczenia. Modne łóżka typu domek w wersji piętrowej idealnie wpisują się w tematyczne pokoje dziecięce – leśny, pałacowy czy eko. Doskonale odnajdą się w wielu stylach, ponieważ się niewiarygodnie plastyczne. Możesz umieścić łóżko domek zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i pokoju urządzanym w stylu skandynawskim, boho czy retro. Domek to w pełni bezpieczne łóżko, z którego dziecko może do woli korzystać, bez narażania się na utratę zdrowia. 

Każde piętrowe łózko domek ma wymagane certyfikaty, a profile dziecięcego mebla są dodatkowo wzmacniane i testowane na wiele sposobów – przetrwają niejedną próbę czasu. Łóżka wyróżnia doskonałe dopracowanie i rzetelne wykończenie. To solidne piętrowe dziecięce łóżka w kształcie domku, które są odporne na zarysowania i duże obciążenia wagowe. Mają miękko poprowadzone linie, zaokrąglenia i tak przemyślaną konstrukcję, by dobrze służyły maluszkom. Piętrowy domek do spania ociepli wnętrze dziecka i wykreuje w nim niepowtarzalną, przyjemną atmosferę. Przekonaj się, jak z pomocą piętrowego łóżka dla dzieci możesz odmienić przestrzeń. Jej wizualizacja zupełnie się zmieni, a jeśli jeszcze do całej aranżacji dorzucisz spójne dodatki, wyczarujesz magiczne miejsce, w którym Twoje dziecko będzie chętnie przebywać i komfortowo wypoczywać.