Warto wiedzieć:

Styl glamour to luksus we wnętrzach. Ta charakterystyczna wytworność dotyczy również oświetlenia, na które w tym nurcie zwraca się szczególną uwagę. W wersji prestiżowej salon świeci i błyszczy, a lampy sufitowe glamour to lśnienie potęgują.

W Edinos.pl prezentujemy stylistkę lamp glamour, która wprowadza do wnętrz przepych i okazałość. To oświetlenia, które mają bardzo elegancką formę. Często łączy się tu wyraziste kolory ze złotem lub srebrem. Wszystkie modele okraszone są połyskiem i blaskiem, które dodatkowo podkreślają kryształowe lub szklane elementy.

Lampy sufitowe glamour w tym asortymencie to ciekawe inspiracje, które pomogą Ci wybrać odpowiednio pasujący żyrandol do Twojego wnętrza. Dzięki sufitowej lampie możesz podkreślić w pomieszczeniu swoją indywidualną interpretację stylu glamour. Proste figury to oszczędna wersja tego trendu, a długie łańcuszki, zakończone przeźroczystymi kulkami to już zdecydowanie królewskie wydanie lampy. W każdej wersji lampy glamour mocowane do sufitu są niepowtarzalne i olśniewają. Nie można o nich powiedzieć, że są nijakie, bo ze smakiem tworzą wnętrze pełne przepychu.

Sufitowe lampy glamour – oświetlenie w luksusowym stylu

Asortyment sklepu to oświetlenie, które sprawdzi się w klasycznej odmianie wnętrza, ale też w odmianie odważnej i bogatej. Barok i rokoko to epoki, które doskonale kojarzą się z tym rodzajem oświetlenia, ponieważ w tym czasie ogromne, kryształowe żyrandole święciły trumfy swojej popularności. Współcześnie lampy sufitowe w modnym stylu glamour uległy znacznej modyfikacji i mają postać skromniejszą, kojarzącą się raczej z wnętrzem w hollywoodzkim stylu.

Ich nawiązaniem w Edinos.pl są nowoczesne plafony lub lampy sufitowe ze stalowymi elementami, pełnymi dodatkowych koralików, listków i błyszczących ozdób. W ofercie oświetlenia glamour znajdziesz efektowne żyrandole pełne takich drobnych dodatków. Dzięki nim światło rozprasza się, tworząc bajeczne, świetliste pasma i jasne punkty na suficie oraz ścianach. To całkowicie odmieni wnętrze, nada mu przestronności i rozświetli.

Charakterystyczne jest połączenie czarnych i białych abażurów z kryształem. Sufitowe lampy glamour to również imitacja świec i luster, bardzo charakterystycznych dla tego trendu.

W Edinos.pl znajdziesz modele ekstrawaganckie, które będą wyraźnym dodatkiem w pomieszczeniu lub zupełnie zaskakujące geometrią żyrandole złożone wyłącznie z 2 metalowych rurek. Lampy sufitowe w stylu glamour mają to do siebie, że wciąż zachwycają i czarują nawet w 2 różnych formach.

Lampy sufitowe glamour w Edinos.pl

Wszystkie lampy sufitowe glamour są łatwe w montażu. Do każdego zakupu jest dołączona instrukcja, a ich dostawa odbywa się w ciągu 2-3 dni. Jeżeli dekorujesz wnętrze w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym lub luksusowym warto sprawdzić kategorie lamp glamour. Z pewnością jakiś żyrandol wpadnie Ci w oko, zwłaszcza że ich ceny przekonują.

Każda lampa ma 10-letnią gwarancję i 100-dniową karencję, co oznacza, że jeśli produkt nie przypadł ci do gustu, możesz go oddać. Znak jakości gwarantuje unikalny certyfikat Edinos Standard DSI 804. Te lampy wyróżnia spektakularność, więc jeśli masz ochotę na zupełnie inną grę świateł i zmianę dekoracji zapraszamy do zakupów.