Warto wiedzieć:

Jeśli szukamy takiego mebla, który będzie bardzo często użytkowany, warto dokładnie przyjrzeć się jego wykonaniu. Trwałość to w takim przypadku podstawa. Wygoda i staranny projekt pozwalają na komfortowe korzystanie z mebla przez długie lata. Z całą pewnością bardzo dużo czasu spędzamy przy biurku. Ten mebel jest potrzebny, niezależnie od wieku. Praca, nauka czy po prostu rozrywka to czynności, które umożliwia dobrze skonstruowane, nowoczesne biurko. Obecnie niezwykle popularne są biurka szklane. Jeśli potrzebujesz solidnego, trwałego i modnie prezentującego się biurka, zapoznaj się z naszą ofertą biurek ze szklanymi blatami.

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz wiele ciekawych modeli szklanych biurek, zarówno do pokoju młodzieżowego, jak i gabinetu dorosłej osoby. Nasze projekty odznaczają się starannością wykonania i konstruktorską wytrzymałością. Blaty biurek zostały wykonane z najwyższej jakości, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, idealnie gładkiego, podwójnie hartowanego szkła. Taki surowiec to nie tylko zalety ze względu na trwałość. Szkło to również przepiękny, efektowny materiał meblowy, który świetnie łączy się z innymi materiałami. Z tego też względu znajdziesz u nas biurka o szklanych blatach i drewnianych podstawach. To unikalne, szlachetne połączenie, które nigdy nie wychodzi z mody. Takie biurko nada pomieszczeniu nietuzinkowego, nieco nonszalanckiego charakteru. Ciekawym projektem meblowym jest również biurko ze szklanym blatem i podstawie wykonanej ze stali malowanej proszkowo metodą elektrostatyczną. To model wręcz idealny do designerskiej, industrialnej przestrzeni. Dobrze sprawdzi się we wnętrzu, gdzie panuje minimalizm i surowość wykończenia. Znajdziesz u nas również biurko, która posiada szklany blat, ale w nietypowym, czarnym kolorze. Barwione w ten sposób szkło to synonim elegancji i dobrego gustu. Fantastycznym pomysłem do pokoju młodzieżowego jest szklane biurko, które posiada na powierzchni blatu kolorową grafikę. To wyjątkowo modne rozwiązanie z całą pewnością przypadnie do gustu niejednej nastolatce czy niejednemu nastolatkowi.

Biurko szklane do biura lub pracowni?

Niektóre ze szklanych biurek z naszej oferty posiadają funkcjonalne i wygodnie wysuwane półki pod klawiaturę i świetnie sprawdzją się we wnętrzach biurowych. Dzięki nim korzystanie z komputera staje się jeszcze prostsze i wygodniejsze. Stabilne nóżki biurek to gwarancja bezpieczeństwa. Blaty zostały umocowane na odpowiednich wysokościach, a dzięki temu biurka użytkuje się komfortowo i naprawdę wygodnie. Solidne mebel cieszą swoją użytecznością przez długie lata. Biurka szklane z oferty Edinos.pl należą właśnie do tego rodzaju mebli. Dzięki nim możesz swobodnie uczyć się i pracować, a ponadto możesz cieszyć się totalnie nowoczesnym, unikalnym wystrojem swojego wnętrza.