Warto wiedzieć:

Z Edinos.pl nie tylko umeblujesz stylowo dom, ale również ogród. Drewniane skrzynki na kwiaty to pojemniki, które służą roślinom. Kiedy jest gorąco, nie nagrzewają się tak, jak plastikowe lub metalowe donice i chronią podłoże przed nadmierną utratą wody. W drewnianych skrzynkach powietrze i woda mają swobodny przepływ. Drewniane skrzynki do kwiatów to dekoracje, które w naturalny sposób chronią Twoje rośliny i są trwałą oraz estetyczną dekoracją zielonych zakątków.

Skrzynki drewniane na kwiaty w ofercie sklepu stanowią doskonałą alternatywę ogródka, którą z łatwością zastosujesz na balkonie lub tarasie. Takie produkty pozwalają na aranżację kwiatowych przestrzeni w miejscach przydomowych, które zupełnie zmienią klimat i charakter środowiska otaczającego Twoje domostwo. Możesz w nich tworzyć także ogrody wertykalne lub sadzić zioła.

Drewniane skrzynki przeznaczone na kwiaty dodadzą uroku Twojej prywatnej oazie spokoju. Przyjemniej będzie w takim otoczeniu czytać książkę lub rozkoszować się widokiem natury. To również stylowa dekoracja miejsc, które są przeznaczone do rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu – pergoli, werandy czy patio.

DREWNIANE SKRZYNKI NA KWIATY – STYLOWA DEKORACJA OGRODU

Kształty w połączeniu z naturalnym surowcem zachwycają. Skrzynki drewniane na kwiaty to asortyment pojemników o zaskakującej geometrii. Proste linie tworzą zmyślne kontury prostokątów, sześcianów, kwadratów, a nawet wysokich wież. Łączone słupki pod każdym kątem urozmaicają oszczędność formy i mogą przybierać nie tylko kształt prostych skrzynek, ale również wyróżniać się wyjątkowo estetyczną i niebanalną bryłą.

Surowiec tworzący drewniane skrzynki do kwiatów to przede wszystkim świerk, który wykazuje optymalną gęstość i wytrzymałość. Dzięki temu pojemniki charakteryzują się mocną trwałością. To rzetelnie wyszlifowane powierzchnie, tworzące gładką, litą powłokę. Wykonane z solidnego drewna skrzynki na kwiaty dostępne w Edinos.pl cechuje solidność i szlachetność materiału.

Bogata oferta pozwala na dobór drewnianej donicy w każdym rozmiarze. To modele małe i przestronne, w których nawet możesz stworzyć dziką mini łąkę. Posadzenie choinki na Boże Narodzenie, czy bratków zwiastujących wiosnę nie stanowi żadnego problemu, ponieważ w Edinos.pl znajdziesz drewnianą donicę na kwiaty dopasowana do swoich potrzeb.

SKRZYNKI DREWNIANE NA KWIATY W EDINOS.PL

Sklep oferuje możliwość wyboru koloru i odpowiedniej wielkość w każdym modelu. Podczas zakupu decydujesz, czy donica będzie miała odcień złocistej sosny, czy kanadyjskiego klonu. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do zakładek opisujących konkretny pojemnik do kwiatów lub skontaktowania się z nami.

Perfekcyjne wykonanie to lata doświadczeń i skrupulatna praca ludzi, którzy tworzą skrzynki drewniane na kwiaty w warunkach godnych, z poszanowaniem nie tylko praw człowieka, ale również natury. Świadczy o tym unikalny certyfikat Edinos Standard DSI 804.

Każda wykonana z drewna skrzynka otrzymuje 10-letnią gwarancję i jest dostarczana w ciągu 2-3 dni. Wszystkie produkty mają specjalne podkłady zabezpieczające przed zarysowaniem powierzchni i dodatkową folię, która zapobiega przeciekom. Drewniane skrzynki na kwiaty w Edinos.pl pozwolą Ci w końcu stworzyć ogród marzeń. Z nimi skomponujesz przestrzeń, która robi wrażenie.