Fotele obrotowe i biurowe w kolorze popiel, szary.

Warto wiedzieć:

Komfort podczas pracy przy biurku wiąże się z doborem odpowiednich, wygodnych w użytkowaniu mebli. Samo biurko powinno cechować się praktyczną formą, jednak ważniejszy od niego jest model fotela do pracy. Praca, nauka a także rozrywka spędzana przy biurku wymaga takiego mebla do siedzenia, który cechuje się bezpiecznym, profesjonalnym wykonaniem. W biurach, gabinetach oraz pokojach młodzieżowych świetnie sprawdzają się fotele obrotowe. Taki fotel pozwala na naprawdę sprawną i wygodną pracę.

Szczególnie modnie i nowocześnie prezentują się nowoczesne fotele obrotowe w kolorze szarym lub popiel. W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz wiele znakomitych propozycji foteli  w tych właśnie barwach. Nasze meblarskie projekty to gwarancja nie tylko modnego, nowoczesnego designu, lecz przede wszystkim starannego, dokładnego wykonania. Oferujemy Ci szare fotele obrotowe wykonane z wysokiej klasy materiałów. Są to między innymi: miękki kauczuk, trwała stal chromowana, szlachetne tkaniny membranowe wykonane z ultramikrowłókien, gładka w strukturze, miękka i odporna na zaplamienia eco skóra czy mocne tworzywo polimerowe. Nasze popielate i szare fotele posiadają wiele nowoczesnych, komfortowych i wpływających korzystnie na zdrowie opcji takich, jak: zagłówki podtrzymujące szyjny odcinek kręgosłupa, specjalistycznie wyprofilowane oparcia podtrzymujące piersiowy odcinek kręgosłupa, funkcjonalna zmiana wysokości i swobodna blokada miski fotela w systemie TILT Plus, profesjonalne siłowniki pneumatyczne z certyfikatami, niezarysowujące powierzchni, ciche kółka czy odporne na zaplamienia i łatwe w czyszczeniu tapicerki. W naszej ofercie znajdziesz zarówno fotele obrotowe posiadające gładkie siedziska i oparcia, jak i te o pikowanej strukturze.

Szary fotel obrotowy to znakomita propozycja do wielu przestrzeni.

Ten subtelny, uniwersalny kolor nie wymaga dokonywania z jego powodu designerskich zmian we wnętrzu. Kolory szary i popiel rewelacyjnie dopasowują się do różnorodnie zaaranżowanych wnętrz. Zarówno w tradycyjnym, jak i zupełnie innowacyjnym wnętrzu szary fotel obrotowy odnajdzie się doskonale. Tym, którzy preferują aranżacyjną fantazję, proponujemy dwukolorowe fotele obrotowe. Kolory szary lub popiel zestawione z inną, kontrastującą barwą – na przykład zielenią, różem czy fioletem – mogą w prosty sposób ożywić każde wnętrze oraz nadać mu oryginalnego, pomysłowego charakteru. Tego typu meble prezentują się wyjątkowo designersko i stylowo. Rewelacyjnym pomysłem na rozjaśnienie wnętrza jest wstawienie do niego szaro – białego fotela obrotowego. Szaro – czarne fotele obrotowe to z kolei dobra propozycja dla wielbicieli klasyki i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Jeśli szukasz komfortowego fotela obrotowego w szarym bądź popielatym kolorze, zapoznaj się z i naszą różnorodną ofertą. Spośród wielu nowoczesnych modeli, na pewno znajdziesz fotel odpowiedni dla siebie.