Rabat na meble - Złotoryja

 

 Witamy Cię w internetowym sklepie meblowym Edinos.pl. Specjalnie dla mieszkańców miasta Złotoryja oferujemy niezwykłą promocję. Zapoznaj się z ekspozycją naszego e-sklepu i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza z pośród szerokiej oferty regałów, szafek, meblościanek, stołów, krzeseł, stolików kawowych oraz mebli biurowych, dziecięcych i ogrodowych.

Składając zamówienie z dostawą do miejscowości Złotoryja lub okolic, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 6% wartości zamówienia. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod 8560f31 podczas składania zamówienia (rabat naliczy się automatycznie). Promocja ważna jest tylko do wyczerpania kodów rabatowych dla miejscowości Złotoryja. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w Twoje nowe, niezwykle atrakcyjne i wyjątkowe wnętrze już teraz!

Dlaczego właśnie Złotoryja?

Historia naszego kraju obfituje w ciekawe, pasjonujące i ważne - choć często tragiczne - wydarzenia. Jednym z nich było założenie pierwszego miasta w Polsce. Pod względem prawnym jest nim właśnie Złotoryja - najstarsze udokumentowane terytorium na ziemiach polskich, któremu prawa miejskie nadał na początku XIII wieku Henryk Brodaty. Według podań jednak historia Złotoryi sięga prawdopodobnie aż neolitu, kiedy to człowiek rozpoczął tam wydobycie złota. Dziś to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim pełne jest zabytków przypominających o jego górniczej przeszłości. Najważniejsze z nich to Muzeum Złota oraz Kopalnia Złota “Aurelia”, z którą związane są liczne, czekające na odkrycie tajemnice. Interesującą tradycją związaną ze złotniczą historią miasta są także organizowane corocznie Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota.  Dodatkową ciekawostką na temat Złotoryi jest fakt, że leży stóp nieczynnego wulkanu “Wilkołak”, na terenie którego funkcjonuje dziś rezerwat przyrody Wilcza Góra. 

Złotoryja bez wątpienia należy do najciekawszych miejscowości na mapie naszego kraju. Jeśli chcecie, by stała się domem dla Waszych odkryć, sięgnijcie po kod promocyjny widoczny u góry strony i korzystajcie z naszej oferty na meble dla mieszkańców tego pięknego miasta!