Rabat na meble - Zakopane

 

 Witamy Cię w internetowym sklepie meblowym Edinos.pl. Specjalnie dla mieszkańców miasta Zakopane oferujemy niezwykłą promocję. Zapoznaj się z ekspozycją naszego e-sklepu i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza z pośród szerokiej oferty regałów, szafek, meblościanek, stołów, krzeseł, stolików kawowych oraz mebli biurowych, dziecięcych i ogrodowych.

Składając zamówienie z dostawą do miejscowości Zakopane lub okolic, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 6% wartości zamówienia. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod 7a5b85d podczas składania zamówienia (rabat naliczy się automatycznie). Promocja ważna jest tylko do wyczerpania kodów rabatowych dla miejscowości Zakopane. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w Twoje nowe, niezwykle atrakcyjne i wyjątkowe wnętrze już teraz!

Dlaczego właśnie Zakopane?

Zakopane - miejsce, którego przedstawiać nie trzeba nikomu. Jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości w naszym kraju, nieustannie przyciąga turystów swą surową urodą oraz niepowtarzalnym klimatem gór. W Zakopanem nudzić się nie da! To miasto, które oferuje coś dla każdego. Liczne wzgórza i szczyty gór, lasy, potoki czy stoki narciarskie zapraszają do aktywnego spędzania czasu i eksplorowania dzikiego piękna tej ciągle nie do końca odkrytej krainy. Zakopane przypadnie też jednak do gustu pasjonatom historii i architektury, którzy będą mogli zachwycać się oryginalną, góralską zabudową miasta, a także poznawać sekrety jego przeszłości i kultury w placówkach takich jak Muzeum Oscypka, Muzeum Tatrzańskie czy Muzeum Jana Kasprowicza. Wszystkich natomiast oczaruje niepowtarzalny klimat Krupówek - wystarczy spacer pomiędzy kolorowymi kramami, krótka rozmowa z miejscowymi czy też skosztowanie rewelacyjnej góralskiej kuchni, aby na zawsze zakochać się w tym absolutnie wyjątkowym mieście, jakim jest Zakopane. 

Zakopane to miejsce, które oczaruje każdego. Dla wszystkich, którzy chcą zapuścić w nim swoje korzenie, przygotowaliśmy ofertę promocyjną na meble i wyposażenie domu. Już dziś skorzystajcie z naszego rabatu i do woli podziwiajcie piękno Zakopanego.