Rabat na meble - Wołów

 

 Witamy Cię w internetowym sklepie meblowym Edinos.pl. Specjalnie dla mieszkańców miasta Wołów oferujemy niezwykłą promocję. Zapoznaj się z ekspozycją naszego e-sklepu i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza z pośród szerokiej oferty regałów, szafek, meblościanek, stołów, krzeseł, stolików kawowych oraz mebli biurowych, dziecięcych i ogrodowych.

Składając zamówienie z dostawą do miejscowości Wołów lub okolic, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 6% wartości zamówienia. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod 2a0db46 podczas składania zamówienia (rabat naliczy się automatycznie). Promocja ważna jest tylko do wyczerpania kodów rabatowych dla miejscowości Wołów. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w Twoje nowe, niezwykle atrakcyjne i wyjątkowe wnętrze już teraz!

Dlaczego właśnie Wołów?

Dolny Śląsk to kraina pełna kontrastów. Z jednej strony kojarzona głównie z przemysłem wydobywczym, z drugiej jednak naszpikowana tajemnicami, zabytkami i pięknymi krajobrazami natury. W jej eklektyczną panoramę idealnie wpisuje się Wołów. Małe miasteczko położone na Wale Trzebnickim odznacza się bowiem zarówno wyjątkowym bogactwem przyrody, jak i obfitością perełek architektury. Na oryginalny charakter Wołowa składają się dwa elementy - jego szczególne umiejscowienie geograficzne oraz sięgająca początków XIII wieku historia. To dzięki nim Wołów posiada imponującą liczbę obiektów objętych ochroną Narodowego Instytutu Dziedzictwa, jednocześnie oferując mieszkańcom i zwiedzającym przepiękne widoki oraz wypoczynek na łonie natury. Do najważniejszych zabytków Wołowa należą zespół klasztorny karmelitów, średniowieczny układ Starego Miasta, kościół św. Wawrzyńca oraz XIV-wieczny Zamek Piastowski. Uroki wołowskiej przyrody podziwiać można natomiast w Parku Krajobrazowym Doliny Jezierzycy, który prowadzi do pięknego rezerwatu Uroczysko Wrzosy. 

Wołów to miejsce, w którym natura spotyka się z kulturą. Z myślą o jego mieszkańcach przygotowaliśmy ofertę na meble i wyposażenie domu. Sięgnijcie po kod rabatowy dostępny u góry strony i już dziś zacznijcie cieszyć się oryginalnym klimatem Wołowa. 

 

Promocje na meble dla miasta Wołów