Rabat na meble - Wieliczka

 

 Witamy Cię w internetowym sklepie meblowym Edinos.pl. Specjalnie dla mieszkańców miasta Wieliczka oferujemy niezwykłą promocję. Zapoznaj się z ekspozycją naszego e-sklepu i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza z pośród szerokiej oferty regałów, szafek, meblościanek, stołów, krzeseł, stolików kawowych oraz mebli biurowych, dziecięcych i ogrodowych.

Składając zamówienie z dostawą do miejscowości Wieliczka lub okolic, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 6% wartości zamówienia. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod b0cbdab podczas składania zamówienia (rabat naliczy się automatycznie). Promocja ważna jest tylko do wyczerpania kodów rabatowych dla miejscowości Wieliczka. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w Twoje nowe, niezwykle atrakcyjne i wyjątkowe wnętrze już teraz!

Dlaczego właśnie Wieliczka?

Perełka małopolski z jedną z najpiękniejszych kopalni soli w całej Europie. Każdego roku przyciągająca tysiące turystów nie tylko z całego kraju, ale też różnych zakątków kontynentu, Wieliczka to zupełnie wyjątkowe miasto. Choć niewielkie pod względem rozmiarów, to obfitujące jednak w ważne obiekty, których nie można przegapić. Poza Kopalnią Soli, która należy do największych skarbów naturalnych naszego kraju, Wieliczka to także Zamek Żupny, Pałac Konopków, Szyb Regis, Kościół św. Klemensa, neogotycka Sztygarówka, Stara Synagoga oraz rynek górny i dolny, które przyciągają swoim malowniczym urokiem i wyjątkowym klimatem. Ważną częścią Wieliczki są także tereny zielone, takie jak Ogród Żupny, Aleja Jana Pawła II czy park Adama Mickiewicza, wśród których można wypocząć od pędu codzienności i zatracić się w miejskim ogrodzie, jakim jest Wieliczka. Wystarczy tylko krótki spacer, aby przekonać się o niezwykłej atmosferze tego małego, niepozornego, lecz bardzo wyjątkowego miejsca.

Wieliczka to miasto, które zna chyba każdy. Jeśli chcecie zostać w nim na dłużej, zobaczcie ofertę na meble, jaką dla Was przygotowaliśmy. Razem odkrywajmy tajemnice kryjące się w podziemnych korytarzach Wieliczki!

Promocje na meble dla miasta Wieliczka