Witamy Cię w internetowym sklepie meblowym Edinos.pl. Specjalnie dla mieszkańców miasta Suraż oferujemy niezwykłą promocję. Zapoznaj się z ekspozycją naszego e-sklepu i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza z pośród szerokiej oferty regałów, szafek, meblościanek, stołów, krzeseł, stolików kawowych oraz mebli biurowych, dziecięcych i ogrodowych.

Składając zamówienie z dostawą do miejscowości Suraż lub okolic, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 6% wartości zamówienia. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod e0caa74 podczas składania zamówienia (rabat naliczy się automatycznie). Promocja ważna jest tylko do wyczerpania kodów rabatowych dla miejscowości Suraż. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w Twoje nowe, niezwykle atrakcyjne i wyjątkowe wnętrze już teraz!

Dlaczego właśnie Suraż?

Małe może być piękne! Bez wątpienia dowodzi temu Suraż. Najmniejsze miasto w województwie podlaskim, którego niewielkie rozmiary stanowią być może największy atut. To właśnie one, w połączeniu z sielskim krajobrazem Doliny Górnej Narwi nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Jako miasteczko pochodzące z XV wieku Suraż może pochwalić się jednak także wieloma zabytkami i ciekawymi atrakcjami dla turystów. Już wjeżdżając do miasta, dostrzec można przepiękne budowle świątynne oraz obiekty muzealne. W miasteczku znajdują się liczne kaplice, XV-wieczny układ urbanistyczny z dwoma rynkami, wczesnośredniowieczne grodzisko oraz neobarokowy kościół. Na turystów czekają natomiast kwatery agroturystyczne i szlaki prowadzące po barwnej i malowniczej okolicy. Suraż to także zielone wzgórze, z którego rozpościera się widok na szeleszczące łąki, pijalnia wód mineralnych oraz wczesnośredniowieczna Osada Słowiańska Nawia. Nie ulega więc wątpliwości, że pomimo niewielkich rozmiarów, Suraż to miasto godne odwiedzenia!

Jedna wizyta to za mało… Suraż kusi i przyciąga, aż w końcu pragnie się w nim zostać na zawsze! Jeśli Wy też daliście się mu zaczarować, skorzystajcie z naszej oferty promocyjnej na meble dla tego pięknego i klimatycznego miasta.