Rabat na meble - Stawiszyn

 

 Witamy Cię w internetowym sklepie meblowym Edinos.pl. Specjalnie dla mieszkańców miasta Stawiszyn oferujemy niezwykłą promocję. Zapoznaj się z ekspozycją naszego e-sklepu i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza z pośród szerokiej oferty regałów, szafek, meblościanek, stołów, krzeseł, stolików kawowych oraz mebli biurowych, dziecięcych i ogrodowych.

Składając zamówienie z dostawą do miejscowości Stawiszyn lub okolic, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 6% wartości zamówienia. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod 6c83256 podczas składania zamówienia (rabat naliczy się automatycznie). Promocja ważna jest tylko do wyczerpania kodów rabatowych dla miejscowości Stawiszyn. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w Twoje nowe, niezwykle atrakcyjne i wyjątkowe wnętrze już teraz!

Dlaczego właśnie Stawiszyn?

Stawiszyn jest niewielkim miastem położonym w województwie wielkopolskim, w powiecie kaliskim. Zajmuję on obszar 99 ha, co sprawia, że jest najmniejszym obszarowo miastem w Polsce. W Stawiszynie trzeba koniecznie zobaczyć m.in.: ratusz z XIX w., kościół św. Bartłomieja z XIV w., zbór ewangelicki z 1844 r. Park aktualnie jest miejscem wypoczynku mieszkańców oraz plenerowych imprez. Ratusz stawiszyński jest obiektem wartym zobaczenia ze względu na neoklasycystyczne budownictwo. Najcenniejszym zabytkiem miasta jest gotycki kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła zbudowany przed 1360 r. W 1886 r. dobudowano neogotycką kaplicę, a także nadbudowano nowe zwieńczenie wieży. Blisko kościoła znajduje się murowana dzwonnica. Kościół ewangelicki przy ul. Zamkowej pochodzący z lat 1785-1788, z zabytkowymi XVIII-wiecznymi organami jest aktualnie nieużytkowany, jednak ze względu na historię warty jest uwagi. Zwiedzając Stawiszyn warto jest udać się na ulicę Konińską w celu zobaczenia budynku starej słodowni. Stoi on ponad sto lat i jest on przykładem dawnego budownictwa przemysłowego. Wysoki budynek wyróżnia się na tle małych budowli. Przez lata słodownia była częścią Browarów Wielkopolskich "Lech", lecz z czasem w obecnej Kompanii Piwowarskiej SA zlikwidowano produkcję. Na Stawiszyńskim cmentarzu można zobaczyć parę ciekawych nagrobków pochodzących z XIX wieku. Pośród nich wyróżnia się grobowiec rodziny Weissów z połowy XIX wieku, symboliczna mogiła powstańców 1863 roku oraz ofiar II wojny światowej, w której złożono ziemię z miejsc pochówku poległych mieszkańców Stawiszyna. Cmentarz jest otoczony ogrodzeniem murowanym pochodzącym z XIX wieku.

Stawiszyn jest ciekawą oraz atrakcyjną miejscowością pełną obiektów historycznych, które koniecznie należy odwiedzić. Dla mieszkańców oraz okolicznych mamy do zaoferowania wyjątkowe rabaty na meble. Zniżka udzielana jest po wpisaniu kodu rabatowego widocznego powyżej. Wykorzystaj promocję już dziś i zobacz ile zaoszczędzisz na zakup wyjątkowych mebli!