Rabat na meble - Polkowice

 

 Witamy Cię w internetowym sklepie meblowym Edinos.pl. Specjalnie dla mieszkańców miasta Polkowice oferujemy niezwykłą promocję. Zapoznaj się z ekspozycją naszego e-sklepu i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza z pośród szerokiej oferty regałów, szafek, meblościanek, stołów, krzeseł, stolików kawowych oraz mebli biurowych, dziecięcych i ogrodowych.

Składając zamówienie z dostawą do miejscowości Polkowice lub okolic, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 6% wartości zamówienia. Aby skorzystać z promocji, wpisz kod 0f73ed2 podczas składania zamówienia (rabat naliczy się automatycznie). Promocja ważna jest tylko do wyczerpania kodów rabatowych dla miejscowości Polkowice. Skorzystaj z okazji i zainwestuj w Twoje nowe, niezwykle atrakcyjne i wyjątkowe wnętrze już teraz!

Dlaczego właśnie Polkowice?

Dolny Śląsk to jeden z najciekawszych i najbardziej tajemniczych regionów w naszym kraju! Jego teren usłany jest ciągle słabo znanymi perełkami. Idealnie dowodzą tego Polkowice. Średniej wielkości miasteczko w województwie dolnośląskim, które pochwalić może się bardzo urokliwą starówką i mnogością zabytków przypominających o jego ciekawej historii. Losy ziemi polkowickiej rozpoczynają się bowiem już w XIII wieku. Dziś Polkowice słyną głównie z zakładów przemysłowych i znanych marek, które wyrabiają tu swoje produkty, lecz podziwiać w nich można znacznie więcej! Kościół par pw. św. Michała Archanioła, XIX-wieczny kościół św. Barbary, stary młyn z XV wieku oraz XIX-wieczny park to tylko niektóre z ważnych obiektów na mapie Polkowic. Najszczególniejszą urodą wyróżnia się jednak polkowicka starówka. To piękny, zabytkowy plac z kolorowymi kamienicami i ratuszem, który stanowi serce całej miejscowości. Wsłuchajcie się w jego bicie!

Polkowice zapraszają! Specjalnie z myślą o mieszkańcach tego wyjątkowego miasta przygotowaliśmy ofertę promocyjną na meble i wyposażenie domu. Sprawdźcie kod rabatowy dostępny powyżej i stwórzcie w Polkowicach swoje wymarzone cztery kąty!

 

Promocje na meble dla miasta Polkowice