Warto wiedzieć:

Gdy rozpoczynamy projektowanie domowego wnętrza od podstaw, często mamy wizję określonego efektu końcowego. Marzą nam się wtedy stylowe, nowoczesne przestrzenie o pięknym umeblowaniu i bogate w wyjątkowo prezentujące się detale. Niebanalne, wyraziste dekoracje sprawiają, że każda przestrzeń w mieszkaniu ma swój wyjątkowy charakter. Wie o tym każdy, kto choć trochę interesuje się projektowaniem wnętrz. Oryginalne dodatki to aranżacyjna podstawa. Dzięki nim i zupełnie nowe, i to stare już wnętrze może nabrać designerskiego wyglądu. Jakie dodatki są szczególnie modne i ciekawe?

Jedną z ozdób, która wyróżnia się przede wszystkim praktycyzmem, jest zegar ścienny. To dekoracja, jakiej nie może zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Zegarki znakomicie nadają się do wszystkich pomieszczeń – salonów, pokoi dziennych, sypialni, przedpokoi, kuchni czy gabinetów. Zegar na ścianę niezwykle potrzebny jest również w firmowych przestrzeniach typu recepcja, biuro czy sala konferencyjna. Tego typu dekoracja,  nigdy nie wyjdzie z mody. Zegar jest tym elementem domowego wyposażenia, niezależnie od naszych dekoracyjnych upodobań, który znajdzie swoje miejsce w dosłownie każdym mieszkaniu.

Interesujące modele zegarów znajdziesz w naszym sklepie internetowym Edinos.pl. Oferujemy Ci solidnej jakości zegary ścienne, które w niepowtarzalny sposób ozdobią Twoje pokoje. Zarówno wielbiciel eleganckiego, klasycznego stylu, jak i wielbiciel industrialnego szyku znajdzie u nas idealną dla siebie propozycję. Znakomitymi modelami dla miłośników ponadczasowych form są zegary wykonane z drewna. Drewniany zegar na ścianę w prosty sposób wniesie do pomieszczenia ducha minionych epok. Produkty wykonane z drewna to zatem idealna propozycja dla tych, którzy urządzają wnętrze w stylu vintage czy retro.

Drewniany zegar wprowadza do wnętrz jedyną w swoim rodzaju, specyficzną aurę.

Świetnie odnajdują się zarówno w pełnych szyku gabinetach,  jak i przytulnych, klimatycznych salonach. Nie każdy jest jednak wielbicielem drewnianych form. Tym, którzy lubują się w nieoczywistych, oryginalnie zaprojektowanych dekoracjach, proponujemy zegary szklane o nowoczesnym, unikalnym designie. Tarcza o nieregularnym kształcie, nietypowo wykonane wskazówki czy energetyczny kolor mogą być niepowtarzalnym elementem każdego ściennego tła. Posiadamy również zegary odpowiednie dla pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Ich urocza, modna stylistyka zachwyci każde dziecko.

Stylowy zegar na ścianę zadba o Twoje przestrzenie. Jego unikatowa stylistyka może w ciekawy sposób udekorować każde pomieszczenie, niezależnie od jego przeznaczenia. Oryginalny zegarek ścienny to aranżacyjny atut, bez którego naprawdę trudno się obejść.