Twoja przytulna łazienka

Nie pozwól, aby niewielka przestrzeń ograniczała Twoje aranżacyjne możliwości. Dzięki naszym wyjątkowym meblom i dodatkom stworzysz swoją kameralną łazienkę marzeń. 

 

 

Warto wiedzieć:

Nowoczesne szafki łazienkowe to meble posiadające ogromne pokłady potencjału aranżacyjnego. Możliwość wyboru odpowiedniego kształtu, rozmiaru, kolorystyki, a nawet elementów wykończenia sprawiają, że wybrany model idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń łazienki. Dziś problemu nie stanowi ani niewielki metraż pomieszczenia, ani też jego trudna kubatura.

Czym wyróżnia się wzornictwo nowoczesnych regałów łazienkowych?

Przede wszystkim nieskomplikowaną formą, wprowadzającą do wnętrza ład przestrzenny oraz rezygnacją z dekoracyjności. Gładkie, bezpretensjonalne fronty występują najczęściej w wersji na wysoki połysk. Jakie barwy przypisuje się meblom łazienkowym w wersji modern? Biel, czerń, antracyt, choć nieobcy im elegancki odcień drewna wenge. Wzornictwo nigdy nie zatrzymuje się w miejscu, wręcz przeciwnie sięga po zupełnie nowe rozwiązania. Nowoczesne szafki łazienkowe to nie tylko minimalistyczne, monochromatyczne modele. Coraz popularniejsze jest odważne łączenie bieli lub czerni z fakturami wzorującymi się na naturalnej strukturze drewna. Połączenia z bogato usłojowanym dębem artisan czy wysublimowanym dębem sonoma tworzą zupełnie nową jakość wizualną. Czym jeszcze zachwycić może design nowoczesnych mebli łazienkowych? Intuicyjne, bezdotykowe otwieranie drzwi oraz szuflad, szafki i lustra z wbudowanym oświetleniem LED z pewnością potwierdzają fakt, że wyposażenie łazienki robi zwrot w stronę innowacyjności.

Nowoczesny regał łazienkowy, etażerka z koszykami, szafki wiszące czy podumywalkowe, a nawet lustra są nośnikiem nie tylko wysokich walorów wizualnych, lecz również zalet praktycznych. Design mebli zostaje opracowany tak, by przyjmowały one dodatkowe funkcje. Stąd lustro zamienia się w pojemną szafkę, a tradycyjny regał nie tylko umożliwia przechowywanie środków czystości, lecz jednocześnie przewiduje miejsce na pralkę lub suszarkę bębnową. Dzięki specjalnej wnęce sprzęty AGD są atrakcyjnie wyeksponowane, a także odpowiednio chronione.

O nowoczesnych szafkach łazienkowych czy regałach można powiedzieć, że są niezwykle uniwersalne.

Wielowymiarowość wzornicza zdecydowanie obejmuje wnętrze łazienki. Obecnie trudno jest przypisywać meble konkretnym pomieszczeniom. Okazały regał z ażurową konstrukcją lub praktyczna etażerka z wiklinowymi koszami mogłyby stanąć zarówno w łazience, jak i w salonie czy też gabinecie.

Nowoczesny regał łazienkowy to mebel maksymalnie funkcjonalny. Jego wnętrze oprócz pojemnych półek lub szuflad skrywać może także kosz na bieliznę. Wcielony w konstrukcję mebla pozwala zaoszczędzić przestrzeń i jest propozycją dla osób, które wolą bardziej dyskretne rozwiązania w kwestii przechowywania odzieży przeznaczonej do prania. Nowoczesne szafki łazienkowe tworzą wspaniałe kolekcje składające się z wielu elementów, dzięki którym możliwie jest kreowanie dowolnych konfiguracji. Jakość modeli przeznaczonych przestrzeni łazienki odpowiada warunkom w niej panującym. W związku z wysokim poziomem wilgotności nowoczesne meble łazienkowe wykonywane są z wysokogatunkowych płyt MDF o podwyższonej trwałości i gęstości.