Warto wiedzieć:

               Stół to mebel potrzebny w każdym domu. Pełnią wiele różnych funkcji, ale najważniejszą z nich jest możliwość spożywania przy nim posiłków. Zwykle dobrym rozwiązaniem są stoły o standardowych wymiarach. Do różnych uroczystości, w których uczestniczy wielu gości potrzeba jednak dużego, przestronnego mebla. Znakomitym pomysłem jest w takich przypadkach właśnie stół rozkładany.

              Rozkładane stoły gwarantują wyjątkowy komfort i znacznie ułatwiają organizację przestrzeni w mieszkaniu. Dzięki nim nie trzeba martwić  się o odpowiednie miejsce na ugoszczenie zaproszonych do mieszkania osób. Praktyczna, łatwa funkcja rozkładania mebla pozwala na organizowanie wystawnych przyjęć w gronie najbliższych osób. Na co dzień mogą być złożone, umożliwiając tym samym większą przestrzeń pomieszczenia. Rozkładany stół to doskonała propozycja do jadalni czy salonu.

                 Nieocenionym atutem opisywanych mebli oprócz ich funkcjonalności, jest również ich ciekawa, urozmaicona stylistyka. Wyjątkowo prezentujący się stół stworzy harmonijną kompozycję z innymi meblami i dekoracjami wnętrza. Propozycje tych awangardowych przypadną do gustu amatorom nowatorskich, innowacyjnych projektów. Klasyczną stylistykę stołów docenią wielbiciele elegancji i prostoty. Te rozkładane i zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach zachwycają interesującym wzornictwem.

Jaki stół rozkładany wybrać?

Wytrzymałe, odporne na uszkodzenia materiały, z jakich wykonywane są nasze rozkładane stoły to gwarancja ich znakomitej jakości. Solidne rozkładane meble, służą na długie lata, pozwalając na spędzanie wielu niezapomnianych chwil w gronie rodziny i  przyjaciół.